Datoru Ātrā Palīdzība - Monitoru remonts

Aizvedu savu saplīsušo monitoru sataisīt uz šo servisu. Gaidu zvanu kas un kā maksās. Zvana sieviete un saka ka tas maksās kàdus 35€. Ok. Pēc brītiņa izdomāju, ka nav jēgas taisīt paņemšu jaunu. Zvanu saku, ka man tomēr nav vajadzīgs remonts. Sieviete saka ka meistars jau esot sācis taisīt. Ok. Nopriecājos ka saņemšu jau šonedēļ, bet pagāja vēl nedēļa , lai varētu saņemt preci. Labi ka iedeva atlaidi. Bet stāsts nav par to. Monitors atkal beidza funkcionēt un atkal tā pati vaina. 3mēn garantiju deva un tad pēc vēl 3 izbeidzās monitors. Izmesta nauda vējā, jo atkal jāmaina tā pati detaļa. Neiesakubar viņiem ielaisties

U

Z zilais valis 14.09.2014

Labot monitoru... tu zeķes arī lāpi?

donna b 14.09.2014

Man skiet seit nav vaina Datoru servisam, bet monitora saimniekam... Tam pat iedeva atlaidi bet redz atkal slikti un ne sudigam monitoram, bet meistaram ir vaina...

U uarturs 14.09.2014

Monitors ir Samsung. Un cik es pats pajaucu viņu vaļā, tad apmainīti 5 kondensatori. Lai izlodētu un ielodētu atkal pa jaunu vajadzēja nedēļu. Meistars nav vainīgs. Vainīgas lētās detaļas

A aleksa_01 15.09.2014

Par to kā viņi sāk remontet bez piekrīšanas - man bija tās pats!!!
Piezvanīja pateica kā maksās 40 eiro es teicu kā padomāšu, kād atzvanīju un teicu kā tomer negrību remontēt, man saka ka dators jau ir izremontēts, piespiedu visu izņēmt un atstāt kā bija... sāka mani pierunāt un beigu beigās iedēva atlaidi 50% jo biju riktigi nikna un sāku strīdēties!!!
Dators starp citu, ari pēc pāris nedeļam atkal salūzis!!!