Dataleks - Dataleks

Dataleks meļi un krāpnieki.
Iegādājos datoru, tur bija rakstīts, ka max rezolūcija ir 1920x1080 , bet max rezolūcija īstenība ir 1024x768.
Un vēl nevar draiveru dabut vidoe kartei...
Ļoti neapmierināts, nekad vairs tur neko nepirkšu.

L looneylv 23.11.2012

4 reizes tur esmu pircis komponentes un nekādu problēnu nav bijis... ;)

M mja 23.11.2012

slavena firmele. ieprieks gan kka citadak saucas. :D tiem, kuri laujas apkrapt ar tadam firmelem viss ok :D

J Jānis Ozols 24.11.2012

Varbūt tāpēc, ka nav uzinstalēt videokartes draiveris, tu arī nevari uzlikt labāku resolution

A ArtursM 24.11.2012

Jāni - bet nevar dabūt to draiveru...no CD uzliek vecāku versiju nekā tagad ir, un nevar atjaunināt uz jaunāku.

A ArtursM 24.11.2012

Piedodiet, sanāca neliela kļūme, ar bitu sistēmu instalējot OS.
Ieinstalēju pareizo OS, uzliku draiveru, bet tāpat nav tās rezolūcijas, kas bija rakstīts.

A ArtursM 25.11.2012

x64(64 bit)
x84(32 bit)

N Newww 26.11.2012

"Ieinstalēju pareizo OS, uzliku draiveru"
ahahahaha, what a lame!!

"Man nebija vietas divānam, tapēc nopirku jaunu māju" apmēram šadi tas skan tavā valodā.

Nevis drivers nosaka kuru OS likt, bet otrādi.
ja ieliki 64 bit OS, tad ražotāja mājaslapā novelc pedējo driver software savai OS.

Un kāds tev monitors, kāda video karte? gribu līdz galam pasmieties par cilvēku, kurš meklē vainīgo savu dibenroku dēļ.

A ArtursM 26.11.2012

lame you..skatījos raražotāja mājaslapā, un uzmini nu...Win7_32bit :P

N Newww 27.11.2012

uzmini ko? nevari novilkt pareizo driveri? kāds tam sakars ar veikalu?????
Ja tu pērc mikroviļņu krāsni, neviens nav vainīgs, ja ediens nav garšīgs.
Ja tu perc komp.lietas, tad tas ir HARDWARE un pie SOFTWARE nekādi neattiecas. pieņemsim, ja tu nebūtu galīgs dibenroķelis un uzliktu unix sistēmu, ko tad?

A Arturs Kostikovs 06.12.2012

Jeb kuram normalam datoram perkot, driveri ir komplekta uz diska ar gramatu par tavu sistemu u.t.t... prasi siem krapnikem lai vini vainu ieinstale vai iedo driver diska !!!

M missisproper 20.08.2014

plohoj magazin, plohie tovari, plohoe obsluzhivanie - boljshe govoritj nechego. pokupali kompjuter, do sih por v remont nosim. detali stavjat vidimo podderzhanie. teperj zakazivaju v tehnolandah, rd, euronics i t.d.. pereplachivaju zato net problem esli chtoto ne tak, vsjo pomenjajut. a dataleks.lv zagnjotsja skoro s takimi hamskimi operatorami i nekachestvennimi tovarami.

M Mani sauc Kostikovs 02.06.2015

nu nez :D