Darziņš - darzinsh

Labdien ! Gribetu pastastit par tadu lietu ! Mans berns agrak ir apmeklejis darzinju '' Dzilnija '' , atieksme bija briesmiga gan pret bernu gan pret vecakiem ( tik pret izredzetiem vecakiem ar naudu un labiem amatiem bija laba ) bet jau kadu laiku esam prom no darzinja bet uz epastu vel suta vestules !'''''' ''Labdien, vecāki!Sveiciens visiem ar "jaunas sezonas" sākumu! :)Kā jau noteikt nojaušat, saņemot no manis e-pastu, es par fonda naudu.Esmu no audzinātājas Sandras saņēmusi čekus par lietām (mācību grāmatiņām, kancelejas precēm un saimniecības līdzekļiem), kuras viņa ir iegādājusies grupiņas vajadzībām, kopā 58,80 E. No fonda naudas sanāca nosegt 30,80 E. Atlikuši vēl 28 E (parāds). Ja iespējams, tie kuri var, iemaksājiet, lūdzu, kaut ko, lai var nosegt tos 28.Pielikumā pievienoju tabulu par maksājumiem no 2013. gada septembra līdz šī gada maijam. Tiem, kuriem ir iemaksāts vairāk par 31,32 E, vēlāk pārlikšu uz "jauno sezonu".'' Audzinatajas perk visu ko itkaa trukst un tad vecakiem piestada reikinu !! Vai tas ir normali ?

E