www.sudzibas.lv Danijs Milbergs Nekvalitatīvs darbs, termiņu neievērošana

Danijs Milbergs - Nekvalitatīvs darbs, termiņu neievērošana

Ludzu uzmanieties no Danija Milberga (21.04.1976) – «plaša profila speciālista». Smalki apstrādā. Uzbūra burvīgu ainu, kā vajadzētu, ko tik viņš var izdarīt. Runāja gudri un labi. Solīja perfektu kvalitāti.
Viņam ir nopietnas problēmas ar savu saistību izpildi - gan termiņu ziņā, gan kvalitātes ziņā. Darbā bieži vien ierodas ar vairāku stundu nokavēšanos vai vispār nebrīdinot neierodas vispār! Darba laikā var lietot alkoholu. Dara visu pa savam, nepakļaujoties darba devēja norādēm. Vienmēr paši būsiet vainīgi. Viņam ir loti specifiska izpratne par kvalitāti. Remontu spēj veikt tikai līdz laikam, kamēr apnīk strādāt. Melo acīs skatīdamies. Centīsies no Jums izspiest naudu, lai gan darbs vēl nav padarīts. Visu laiku izdomā dažādas atrunas. Neievēro termiņus, nebeidz darbus, tērē vairāk materiālu, nekā nepieciešams, nekad nedodied viņam naudu uz priekšu .
Pats viņš dzīvo Rīgā, Zolitūdē.

Neiesaku veikt sadarbību ar šo personu.

V

G guss 03.11.2012

Es gan tam nepiekrītu. Zinu Daniju, viņš strādā kvalitatīvi. Man nebija problēmu. Bet no dzirdētiem stāstiem, es pat nojaušu šī raktsta autoru, kurš dzīvo Zolitūdē. Padomāšu vai nevajadzētu brīdināt internetā celtniekus, lai nesaistītos ar šo darba devēju (tikai vēl jāuzzina dzimšanas datums :)). Neviens no celtniekiem, kurš strādājis pie šīs personas "laimīgs" nav aizgājis. Un tad, kad pašam sirds pilna no tā, ka pats ir dīvainis, neviens Tevi neuzklausa, tad atliek dusmas izlikt internetā. Bet nu tādi mēs esam - tik dažādi un katrs ar savu jocīgumu. :)

M Mārtiņš Purkalītis 24.10.2016

es jums piekritu tads ir Danijisn Milbergs ka ir rakstits saka kad maksas bet memaksā unn ierodas darbā kad grib lūdzu nejat pie viņa stradat jus busat nelaimigi tapat ka es

M Martins456 05.12.2016

Viss kartibā situvacija ir atrisinata.

I Ivars Zaķītis 31.01.2017

Visu ko raksta pirmais autors ir tīra patiesība. Danijs tiesām nemaksā algu saviem kolēģiem par padarīto darbu. Var neierasties darbā un nevienu par to nebrīdināt, un tad nevienam neceļ telefonu.
Kvalitāte ir tiesām sausmīga, lai vairāk neko neteikt! Nekad neticiet sim cilvēkam, jo saka vienu, bet to pat nevar paveikt.Ļoti daudzi klienti ir neapmierināti ar viņa darbu.
Zinu tādus objektus , kuri vispār nav pabeigti līdz galam, bet nauda izņemta krietni uz prieksu!