Danija apavi - neatmaksā naudu

Pasūtīju internetveikalā "Danija apavi" zābakus. Samaksāju i-bankā tajā pašā dienā. Pēc nedēļas veikals man paziņo, ka, diemžēl, tādu zābaku viņu noliktavā neesot pieejami. Paprasīja, lai aizsūtu savu konta numuru un apsolīja, ka nekavējoties atskaitīs naudu atpakaļ. Nosūtīju konta numuru un tagad jau trīs nedēļas gaidu, bet nauda kā nav tā nav. Zvanīju pēc divām nedēļām, man teica, ka dokumenti nodoti jau grāmatvedībā un kuru katru dienu jābūt naudai. Gaidu, kā nav, tā nav. Zvanu pēc trim dienām atkal, teica apmēram to pašu, bet es liku noskaidrot grāmatvedībā un atsūtīt atbildi uz e-pastu. Apsolīja, ka izdarīs. Pagāja nedēļa, ne man atbilde, ne nauda kontā. Klientu apkalpošana zem pēdējās kritikas. Pēc trīs nedēļu gaidīšanas, veikals uz maniem telefona zvaniem vairs neatbild vispār. Tādēļ esiet uzmanīgi pasūtot šajā internetveikalā apavus un apmaksājot pirms preces saņemšanas. Mani, kā klienti, viņi ir zaudējuši uz visiem laikiem.

O