Danbalt Latvija,veikals ''Danija'' - ''super'' vadiiba.

Esmu lielā šokā par nupat notikušo.Pirms divām nedēļām nosūtiju savu CV uzņēmumam ''Danbalt'' ,kandidējot uz pārdevēja-konsultanta amatu veikalā ''Danija''. Nākamajā dienā tiku aicināta uz pārrunām,kurās man tika minēts,ka mainoties viss kolektīvs,tādēļ tiek meklēti jauni darbinieki. Kaut kā nepievērsu tam uzmanību,likās-visādi dzīvē notiek,taču dažas dienas atpakaļ piedzīvoju ''prāta apgaismojumu''.1)Proti, vadītāja pēc otrās darba dienas skaidri un gaiši nostādīja fakta priekšā,ka man vienai nākamajā rītā(trešajā darba dienā,kad tik tikko esmu sākusi aptvert kur kas atrodas,kā notiek) būs vienai jāatver veikals (ietilpst-visu atskaišu sagatavošana u.c),biju diez gan lielā šokā,sakot,ka varbūt tas tomēr nav prāta darbs,galu galā, man par to visu vēl nav stabilas skaidrības,uz ko man tika atbildēts'' nav laika mācīties,jāapgūst viss pašām.'' Pēc idejas jau man nebūtu pretenziju,ja vien tas nenozīmētu risku ''salaist dēlī'' kaut ko svarīgu un pēc tam par to atbildēt tikai tapēc vien,ka ,redz, vadībai nav laika apmācīt. 2)Nepārtraukti tika uzsvērts,ka visu darām nepareizi(zāles izkārtojums,u.c) ,kamēr vienīgās norādes bija- aizpildiet tos un tos plauktus,tur kaut ko salieciet.u,c. Protams,pēc tam bija pārmetumu kalns par to,ka viss ir šķērsām un atkal jāpārkārto,paralēli vadītājai atstājot darba vietu,redz,sapulces jāapmeklējot.Neesot laika paskaidrot.3) Radās kaut kāds mistisks iztrūkums,par kuru tā arī nekas netika paskaidrots,viens saka ,ka bezskaidras naudas darījumos,cits atkal,ka skaidras naudas formā.Protams,ka visa vaina tika ''piešūta'' man kā jaunajam darbiniekam,lai gan netika vērā ņemts pat faktors,ka visas dienas laikā sistēma nepārtraukti bremzēja, ''uzkārās'' -neļāva pilnvērtīgi strādāt. Kā sakritība sanāca,ka nākamajā darba dienā izmežģiju pēdu, piecas reizes zvanīju vadītājai,lai paziņotu,ka nespēšu ierasties darbā,jo braucu uz slimnīcu.(piektajā x arī tika pacelta klausule) attieksme bija no sērijas'' jā,jā,protams,veseļojies',''kamēr aiz muguras tika jau kaldināti plāni kā piesavināties VISU manu algu dēļVIENAS DIENAS kavējuma. To uzzināju no darbinieces,kura manas prombūtnes laikā bija strādājusi.Kad nākamajā dienā atnācu uz darbu,man tika paziņots,ka esmu atlaista dēļ mistiskiem aizrādījumiem,kurus neesmu ņēmusi vērā,t.i- zāles izkārtojums, nemākulība u.c. darba attiecību laušanas līgumu parakstīju kā ''abpusēja pušu vienošanās'',jo,godīgi sakot, pati no tā visa biju nedaudz apreibusi. Tādu attieksmi noteikti nebiju gaidījusi.Tādēļ pirms kandidējiet uz amatu šajā veikalā,stingri padomājiet.

Z Zaaaaa 19.09.2014

Teksta autors: abizota Rebeka Stalidzane