www.sudzibas.lv Daily Izmanto cilvēkus

Baltic restaurant - Izmanto cilvēkus

Labdien, ja meklējat bufetnieces darbu ta tikai neejat uz Strelnieka ielu pie vadītājas vārda šinta. Tur jūs varat nostrādāt divas tris dienas ka muļķis un jums neko nepaskaidrojot pateiks ka jūs neatbilstat šai vakancei. Vārdu sakot veltīsiet savu brīvo laiku par kuru jums nesamaksās, pat paldies nepateiks. Vadītāja ir šausmīga ka pašas darbinieces saka ne minuti nevar pastāvet, līdz ko mana uzreiz bļauj virsu, vienkārši darbinieki neko nesaka vņai, jo baidas palikt bez darba, un neko acis viņai negrib teikt. Vadītāja pati neko nepalīdz nepaskaidro kas jādara, bet pati tikai draugos sež un saņem naudu. Ka nu kuram amats.

Papildināts [email protected] 30.08.2016

Parejas viss okei izņemot vadītāju.

F Fondi 25.01.2018

Piekrītu vadītāji daily vienkārši bez morāles bez ētikas. Pretīgs ēdiens slikta izturēšanās pret darbiniekiem. Elizabetes iela viena tur sēž. , kad ienāk. Iekšā ogošana baigā dāmīte parmalejusi seju ienāku jautāju pēc kristiānas viņa man rupji atceros viņu sauc kristīne, svārki tik īsi ka redzama pēc skata un domāšana arī viņai nav īsti viņas stipra puse

J Julija Suhodojeva 25.01.2019

Ja xotela tuda ustroitsa podskazife kak tem s zarplatoj ili luwe v Lido idti

M Markuss Miķelis 06.11.2019

Mēs bijam ar klasi ekskursijā mus loti patika loti
Garšīgi mēs ar klasi apmeklējam visu iestādi loti intresanti bija noteikt kurš dzivo jurmala vai kaut kur latvijā vajag aizbraukt arī palīdz cilvēkiem tur ir rehabilitācijas centrs mës visa klase iesakam aizbraukt.