www.sudzibas.lv Dagdas vidusskola Sliktas atsauksme pret skolotāju un direktoru.

Dagdas vidusskola - Sliktas atsauksme pret skolotāju un direktoru.

Manus delus visu laiku apsuds visadus nedarbus itka visu laiku vini vainigie. A citi berni ne. Pat berni negrib iet uz skolu un man pasai negribas iet bajsta arpirkstu itka es kauko izdariju tadu briesmigu. Direktore psihiski iespaido uz bernu vini paliek nerunigi un traksme bailes.

O Oskars1241 20.12.2016

Grūti saprast jūsu rakstīto sūdzību.
Iespējas ir daudz un dažādas, un protams ka bērns aizstāvēs savu taisnību un teiks, kā arī uzskatīs, ka vainīgs ne pie kā nav. Lai atvieglotu dzīvi - silti iesaku nedzīvot ar domu "Kapēc Es vainīgs, bet Viņi nē" Nemeklējiet vainīgo, meklējiet risinājumu. Nav ko baidīties, veidojiet dialogu, varbūt (ar to es nesaku neko konkrētu, izsaku tikai viedokli) arī jūsu bērni nav tik balti un pūkaini kā šķiet.

Ja šo sūdzību nav rakstījis max. 4. klases skolnieks, tad tādam "vecākam" ar steigu jānoņem vecāku tiesības! Jānopingo IP adrese un lai Bāriņtiesa tiek skaidrībā!

S Samanta D. 23.12.2022

Rakstīt jāiemācās! Nevajag vainu tikai citos meklēt!