www.sudzibas.lv Dagdas Policijas iecirknis. Šī iecirkņa nekompitence un negriba palīdzēt cilvēķiem

Dagdas Policijas iecirknis. - Šī iecirkņa nekompitence un negriba palīdzēt cilvēķiem

Pāris dienu atpakaļ piezvanīju Uz šo iecirkni,lai vārētu palīdzēt atrisināt manu jautājumu,izstāstīju visu,bet man atbildēja mēs neko nevaram. Tāda atieksme ne pirmo reizi,kāviņi nevar ne arko palīdzēt,tad teicu kā zvanīšu uz rīgu tur noteikti Policija ir daudz labākā jebkuros jautājumos,un centas atrisināt. Piezvanīju uz Ltgales Priekšpilsētas iecirkni tur man palīdzēja atrisināt jautajumu,un iedeva visu informāciju kuru varu iet ar savu problēmu talāk. Dagdas policijas iecirkni sen vaidzētu pārlūkot darbiniekus. Zinu daudz par viņiem sliktu.