Daces Ločmeles privātprakse - Neizdarīts darbs par lielu naudu

Vēlos brīdināt visus, kas jebkad ir plānojuši doties uz Daces Ločmeles zobārstniecības privātpraksi Lielvārdē. Šajā vietā, kā zināms šobrīd par zobārstu strādā D. Ločmeles dēls, kurš acīmredzot neprot darīt savu darbu, jo
1. bez nepieciešamības tika urbts caurums (vel lielāks) acīmredzot, lai būtu ko taisīt, jo nekādu sūdzību nebija.
2. šis izurbtais caurums netika pienācīgi iztīrīts, jo pēc dažām dienām sāka nepaciešami sāpēt.
3. bez brīdinājuma, nesakoptajā caurumiņā tika ielikta PAGAIDU plombe, kas mijiedarbībā ar nesakopto brūci, radīja vēl lielākas problēmas.
4. par šim darbībām tika pieprasīti 75 eur, kas nav maz, bet salīdzinot ar šo pašu privātpraksi Ķegumā, kur nestrādā D. Ločmeles bērni vai radinieki, par kārtīga darba izdarīšanu jāmaksā tikai 32 eur.
Nezinu kāpēc, bet arī šī jaunā vīrieša attieksme ir neciešama, ļoti neiejūtīga un rodas sajūta, ka zvanot, lai elementāri noskaidrotu cik un kas izmaksās, atbilde ir tāda: man nav laika tagad ar jums te ņemties.

NEAPMEKLĒJIET ŠO PRIVĀTPRAKSI LIELVĀRDĒ, KUR NOPLĒŠ NENORMĀLU NAUDU UN SABOJĀ ZOBUS IEDOMĪGS NEPRAŠA.

K

D Dr 24.08.2016

Zobs ar hronisku apikālu periodontītu nesaap! Un endodontija + plombe+ rtg un anastezija pa 75eiro ir leeti. Ja gribaas leetaak tad jaabrauc uz kjiinu. Vienmeer buus kaads kuram kkas neapmierina, bet taadu kam apmierina - ir daudz daudz vairaak! Ja autoram nav bail atklaaties, tad varu ielikt Juusu rtg bildi, lai arii citi redz cik tas zobs bij vesals..;)

K Ketija 24.08.2016

Tad paskaidrojiet kāpēc pec, acredzot, Jūsu apmeklējuma, zobi sāka sāpēt? Kāpēc Ķegumā šie paši pakalpojumi maksā lētāk ja privātprakse ir viena un tā pati? Man nevajag pārgudrus nosaukumus, man vajag skaidras atbildes uz jautājumiem.

D Dr 25.08.2016

Skaidras atbildes, esi gaidīta saņemt, mūsu filiālē Lielvārdē!

E ELLIO 25.08.2016

Es tikai brīnos kā Ločmeles dēls var urbt zobus,ja viņam vēl nav diploma? Cik zinu viņš vēl studē tikai.

D Dr 26.08.2016

Esmu oficiālā praksē..;) Variet atnākt un paskatīties līgumu, kas noslēgts ar Stomatoloģijas Institūtu un darba vietu. Strādāju oficiāli.

E ELLIO 26.08.2016

Lai nu būtu oficiāla prakse un kāds zobārsts, kurš uzņemas atbildību, ja kautkas noiet greizi. Pretējā gadījumā var sanākt nepatikšanas.
Ābols no ābeles tālu nekrīt...
Klientiem gan vajadzētu būt uzmanīgākiem un painteresēties, vai izraudzītajam speciālistam ir atbilstošs diploms specialitātē un sertifikāts.

R Roberts 26.08.2016

Dakterīt, iemācies normāli rakstīt. Tavs autisms man izraisa vēzi smadzenēs. Nelabo zobus, labo savus četriniekus latviešu valodā.

K Ketija 30.08.2016

Tad nu šis izskaidro daudz ko. Un kā man zināms, tajā brīdi kad taisījāt šo konkrēto zobu, citu zobārstu kabinetā nebija.

V Valdisbb 26.04.2017

NEEJIET UZ ŠO PRIVĀTPRAKSI! TUR NEMĀK ZOBUS LABOT! PĒC 2 MĒN. PLOMBE LIEN ĀRĀ! Iešu pie cita daktera Rīgā.

V Valdisbb 26.04.2017

Piebildīšu, ka zobs tika labots jau 2 reizes gandrīz gada laikā.

D Duda882000 06.01.2023

Laikam dakteris neiedeva atlaidi dāmai mums super visai ģimenei ir labojis un nu jau 6gadi pagājuši super zobārstniecība un visiem kam esmu ieteikusi visi joprojām apmierināti!