AtrisinātaDace Ankipāne - Krāpšana

Nopirku no Daces Ankipānes kundzes (tālr. Nr. 25143533) topu portālā atverskapi.lv. Bija norādīts, ka tas ir jauns, bildē izskatījās super, saņēmu - traipi un padusēs caurumi, iekšējā kopšanas birka nogriezta! Nezināju, ka tā tagad izskatās jaunas drēbes... Par defektiem portālā ievietotajā aprakstā, protams, nebija ne vārda, bet, atverot paciņu un sākot apģērba gabalu pētīt, tie atklājās visā krāšņumā. Rakstīju pārdevējai vairākas privātās ziņas, tās tika ignorētas, gaidīju atbildi, bet nekā. Vēstules vai nu netiek lasītas, vai arī tiek izdzēstas nelasītas, lai gan ir redzams, ka Ankipānes kundze portālu apmeklē. Google rāda, ka Ankipānes kundze ir Dzintaru koncertzāles sabiedrisko attiecību vadītāja... lai viņai veicas un tie no manis izkrāptie 8 eur dara viņu patiesi laimīgu!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta dzincca 30.01.2019

Situācija, tika atrisināta, Dace atgrieza naudu!

D