www.sudzibas.lv Daba VS Necilvēciska attieksme

Daba VS/ Lasīte - Necilvēciska attieksme

25.10.2016 ss. Lv tika ievietota vakance autovadītājs, zvanot sieviete atbild rīt 26.10.2016 nāciet 7: 30. Aizbraucu un sāka apmācīt man pieredzējis šoferis, izvedājām 18 veikaliem preci, vakarā kad beidzām darbu 17: 00 vadītāja saka rīt 27.10.2016 nāciet 7: 00 vēlvienu dienu pamācīties. Atnācu izvedājām 22 veikaliem preci pat uz ceturto stāvu nēsāju lāsīte ūdens bačokus kurš viens sver 18,9kg. Man darbs ļoti iepatikās. Mācījos staipīju visu. Beidzot darbu vadītāja pierakstīja numuru un vārdu teica zvanīs, zvanu vakar atbild jā rīt zvaniet, zvanu šodien neceļ pat telefonu. Šoferis bija apmierināts teica malacis, ka ātri visu iemācījies esmu, cūcīga attieksme. Esmu latvietis a viņas attieksme rādija iespaidu ka vēlas krievu.

J Janka Brukls 01.11.2016

Ha velviens piečakarēts tiko gribēju ielikt raxtu, man trīs dienas čakarēja galvu

C critical thinker 02.11.2016

cik saprotams, šādi tiek iegūti bezmaksas krāvēji, ja?