Daba Limited Mēbeles, Dainis Jakovels - Krāpnieki

Nevienam neiesaku tur pasūtīt mēbeles. Aiz it kā skaista noformējuma slēpjas pretīgi, rafinēti, neuzticami krāpnieki! Par Daini Jakolevu vispār pat neizteikšos. Visīstākais krāpnieks, tādu krāpnieku kā viņš vēl ir Latvijā jāpameklē!
Rīkojaties gudrāk kā es un, ja vēlaties pasūtīt mēbeles mājai no skaista, dabīga koka, tad vispirms kārtīgi izpētiet, pie kā pasūtīt, lai jūsu nauda beigās nepazūd vējā!

Atbilde no Daba Limited Mēbeles Support Pārstāvja atbilde 15.07.2016

Vai varu uzzināt iemeslu Jūsu sūdzībai?
Mani pārsteidz šī ziņa, jo nevienu klientu neesmu apkrāpis un to darīt netaisos, mūsdienās nav iespējama apkrāpt, jo pateicoties bankām naudu var atgriest jeb kurā brīdī, ja neēsat saņēmuši preci. Kā jau minēju, neviens klients nav palicis apmānīts un saņem savu augstas kvalitātes mēbeles. Ja ir kādi jautājumi vai nesaprašanā zvaniet droši uz manu privāto tel. nr 22322508

D