www.sudzibas.lv CSDD Krāpšana darba pienākumu neizpildīšanā

CSDD - Krāpšana darba pienākumu neizpildīšanā

Šodien pārbaudot savu e-pastu. Ieraudzīju vēstuli no CSDD, kur man tika piešķirti 2 papildus punkti. Zvanot uz CSDD man pateica ka dēļ tā ka man ir sakrāti 8 punkti man ir jāiziet kursi un ka man vajadzēja saņemt vēstuli no CSDD. CSDD mājaslapa rakstīts : Sakrājot 8 punktus, vadītājs saņem rakstisku aicinājumu noteiktā termiņā apmeklēt apmācības kursus par ceļu satiksmes drošības jautājumiem un drošas transportlīdzekļu vadīšanas jautājumiem vai braukšanas uzvedības korekcijas grupu nodarbības. Konkrētu lēmumu par to, vai vadītājam jāapmeklē kursi vai braukšanas uzvedības korekcijas grupu nodarbības, pieņem CSDD, izvērtējot reģistrētos pārkāpumus. Tas nozīme ka CSDD jāatsūta vēstule kādus tieši kursus jāiziet, jo tur ir 3 veidu kursi un cenas viņiem arī labas ( Kursus ceļu satiksmes drošības jautājumos organizē CSDD tie notiek 2 dienas (sestdienas). Maksa par kursiem ceļu satiksmes drošības jautājumos 36,81 eiro.

Kursus drošas transportlīdzekļa vadīšanas jautājumos organizē SIA "Drošas braukšanas skola" , tie notiek 1 dienu. Maksa par kursiem drošas transportlīdzekļa vadīšanas jautājumos 128,06 eiro. Braukšanas korekcijas grupu nodarbības nodrošina SIA "Psihologs Tev" ( Nodarbības notiek 4 dienas, to kopējais ilgums ir 10 stundas. Maksa par korekcijas grupu nodarbībām ir 120 eiro!!!!!!!!
Iedeva man citu numuru pa kuru es varētu noskaidrot kāda veida informācija man tika sūtīta. Piezvanot man teica ka uz pastu tika aizsūtīta ierakstīta vēstule APRĪLĪ, bet tā tika atgriezta. Kopš pavasara gāju uz pasta nodaļu gandrīz katru nedēļu jo biju daudz pasūtījusi no ārzemēm un nekādas vēstules nebija, jo parasti kad neizņem sūtījumi, atnāk 100 un 1 atgādinājums. Saņemot ierakstītu vēstuli ir jāparakstās, mana paraksta nav. Man + 2 punkti, kurus vairs nevar noņemt. Iepriekš bija tāds pats gadījums, kad man uzlika naudas sodu, nebrīdinot par ko es uzzināju atbraucot uz tehnisko apskati( tur bija arī interesants gadījums, bet dēļ tā ka sūdzību uzrakstījis Rīgas Satiksmes vadītājs, tur jau parastam vadītājam nav nekādu iespēju pierādīt, ka esi nevainīgs, viss tika izlemts pa klusu). Bet toties samaksājot sodu uzreiz atnāca uz e-pastu īsziņā ka sods ir samaksāts. Tehnoloģiju ērā tādas problēmas ar informāciju sniegšanu un klientu apkalpošanu..... vai vienkārši CSDD darbinieku bezatbildība... bet citiem jācieš.

Q

M moins 20.10.2016

Apbrīnoju cilvēkus, kas pēc visa aprakstītā neko nav mācījušies! Man nav neviena punkta un soda kopš 2012g., kad par ~90$ nopirkts e-bay radardetektors un par tādu pašu naudu videoreģistrators. Pirmais vienmēr brīdina par mentiem satiksmē un arī slēpņos(jo menti ir alkatīgi un neizslēdz radaru arī kad vaktē uz sarkano) otrais pierāda, ka krustojums ir pārbraukts pie zaļā, nevis kā iedomājies milicis. Tas pats arī RS gadījumos kā bija minēts augstāk...

R Ritvars 20.10.2016

Tikai ir viens tads sikums ka antiradaru izmantošana latvija ir aizliegta ar likumu. Kad paņems ar antiradaru tad sedēsi te sūdzības. Lv un visiem čīkstesi ka tik slikti milici un atnemusi tavu privato mantu utt. Un zini ka viņiem būs taisnība.

O Oskars DC 21.10.2016

Tas nekas ka antiradars ir katram 4 cilvēkam. Tiem kam patīk skriet. Protams, ja tu ar to plātīsies un nepareizi uzstadisi, tad būs pabēdīgi.

M moins 21.10.2016

Vispirms iemācies lasīt. Tad iemācies atrast netā atšķirību starp antiradaru un detektoru. Visbeidzot paaudzies, lai sāktu onkuļiem padomus dot.
LV ir tik daudz visa kā, kas likuma ietvaros ir aizliegts, ka vieglāk ir ignorēt likumus vispār. Ko es arī daru un palīdz man šīs abas iekārtas...

R Ritvars 23.10.2016

Lidz vienai liktenīgai dienai tev tas palidzes ''onkul''. Ja nenositīsies pats tad cerams ka celinieki tevi paņems ar to tavu detektoru. ''Limīgu ceļu''