www.sudzibas.lv CSDD braukšanas eksāmena inspektors

CSDD Gulbenes nodaļa - braukšanas eksāmena inspektors

Vēlos sūdzēties par inspektoru Kokinu no CSDD Gulbenes nodaļas. Šis cilvēks cenšas eksāmena licējus pataisīt nervozus ar savām piezīmēm par braukšanas stilu, par to ka tūlīt iebrauksim grāvī, par to ka tādus kā mani nevajag laist uz ceļa u.t.t. Pats smieklīgākais ir tas, ka mēs vēl neesam uzsākuši braukt, bet viņš jau uzsāk d***t kādas ir manas braukšanas iemaņas u.t.t. kaut arī vēl nemaz nav redzējis kā es braucu. Laikam nodoms iedzīt stresā, un CSDD nopelnīt naudiņu par nenolikušu eksāmenu.

K

A arnis.lv 13.01.2016

Man situācija bija līdzīga, bet inspektors man traucēja vadīt mašīnu, pat stūri izrāva no rokām. Par inspektora pilnvaras kompetences pārkāpumu tu vari sūdzēties csdd, tie izskatīs video. Manā gadījumā man bija iespēja pārlikt eksāmenu bezmaksas, bet ja es tiktu uz ielas, varētu arī ieskaitīt,bet inspektoru atlaida no darba.

A arnis.lv 13.01.2016

Mana bija līdzīga situācija, tu vari sūdzēties csdd, viņi izskata eksāmena video un paziņo rezultātu. Inspektora kompetences pārkāpšanas gadījumā, tev var būt iespēja pārlikt bezmaksas eksāmenu, manā gadījumā arī inspektors tika atlaists no darba.

AiAi Ai 24.05.2021

Super! ka manā gadījumā arī atlaistu nekompetentu personu no Talsu kac

AiAi Ai 24.05.2021

VIŅI IR IEDOMĀJUŠIES KA IR MAZĀ KARAĻVALSTĪ UN DOMĀ KA VAR IZLEMT ŠITAM DOD TAM NĒ...BET SANĀK TĀ KA TAM KAM NEIEDOD BRAUC LABĀK KAM IEDEVA...BET KAM IEDEVA SĒŽOT BLAKUS JĀMET KRUSTI IT SEVIŠĶI LĪKUMOS UZ DIVVIRZIENA CEĻA

D Dainis54321 23.07.2016

Par kokinu viss sen zināms, zābaks izspļautais.

"" 22.05.2021

Tāds būtu jāsit patiesībā.

S Sebastian Pareiro 05.01.2023

Gribu sūdzēties par inspektoru Elvi Černoglazovu no Gulbenes CSDD nodaļas. Šis neprasmīgais radījums apzināti nomāc iesācēju vadītājus, viņš ir slims kuces dēls, daudzi mani draugi par viņu sūdzējās, viņš pat seksuāli uzmāca vienu puisi, dodot mājienu uz viņa netradicionālo seksuālo orientāciju, viņš ar saviem izteikumiem apzināti kaitina eksaminētājus. , provocē iesācēju.Kāpēc tādi lopi vēl ir cik ilgi ir instruktori?

O Ortofosfāts 16.01.2023

Izklausās pēc slimiem meliem un augstprātības tikai dēļ tā,ka eksāmenu nenoliki. Nevajag apmelot cilvēku. Personīgi gadiem nepazītu,domātu,ka tā ir. Bet tavs aprakstītais cilvēks noteikti nav Elvis. Nevajag celt lieku neslavu un apmelot. Par to ir kriminālatbildība

"" 16.01.2023

Instruktoram kriminālatbildība var būt. Tas tā ir. Viņš jau uzņemās atbildību.

O Ortofosfāts 16.01.2023

Inspektors tiek apmelots šeit. Bet redz vienmēr jau būs cits vainīgs un pats balts jēriņš. Eksāmenu nenoliktu,tāpēc sarunāšu jēlības par viņu,bet neteikšu to ka es āzis braukt nemāku.

"" 16.01.2023

Tas ir labi ka kāds to pasaka. Citādi nepaspēsi ne attapties un puse Gulbenes tiks pataisīta par idiotiem.

A Andžela24 06.09.2023

Pretīga attieksme tik grib nopelnīt naudu visu eksāmenu neko nesaka un es pati braucu ikdienā un izbraucu normāli man instruktore bija alise un viņa man pasaka pie csdd ka es pie vilcien sliedēm galvu nepareizu ka esksames nav noliks