www.sudzibas.lv Crewplanet Necilvēciska izturēšanās pret darbinieku

Crewplanet - Necilvēciska izturēšanās pret darbinieku

Sveiki! Velos padalities ar nepatīkamo pieredzi stradajot caur cruing kompaniju Crewplanet Marijas Kovalenko pavadiiba uz peldosajiem hoteliem.cilveeki miilie nestradajiet luudzu caur so kompaniju es saja kompanija nostradaju 11 menesu tas bij vienkarsi sausmas kas tur tika piedziivots uz kuga ir tik pretiiga atmosfeera kad civeeki ar vajakiem nerviem ieleedzas kaites un raudaja.tev vnk saja darbavieta nelauj straadat ed nost apruna,psihologiski aizvaino,apsaukaa,uzgruuz citu pienakumus,draud ja tu neizpildiisi tad suuta tevi maajas murgs Hotel menedžeris Kaspars Kalējs arii saka mani iespaidot es protams gaju pie kapteiņa sūdzeties ka rezultata man bij taisniiba vardarbiiba tika partraukta bet ne uz ilgu laiku uz paris dienaam atlikuso savu darba meenesi reizes 4 nedela mani izsauca pie kapteina uz parunaam par dazadiem siikumiem laigan visos ciininos un parunaas es pratu sevi aizstavet liidz beigas vins pateica uzrakstija lielajai kompanija vestuli nu tad lai vini izveloties ko suutiit majas vai nu vinu kurs strada uz ta kuga par menedzeri vairakus gadus vai parastu stjuatu kurs strada nepilnu gadu.spriediet pasi par iznakumu.Lūdzu nesaistieties ar CREWPLANET

J

J jurnieks111 29.04.2015