Credo Autoskola - Krāpnieki

Autoskola Credo ir krāpnieku kantoris! Izvieto braukšanas cenas 2.5, kas protams ir pievilcīgi, bet tālāk seko dažas nianses, kas tiek paziņotas vēlāk.

Braukšanas par cenu 2.5 ir tikai noteikts skaits no 12-18 ak/st. Un izņemot braukšanas karti ir jāsamaksā par 6 ak/st. kas ir par parasto cenu 5-6Ls, un izsniedz kuponu, kas ir domāts braukšanām pirms csdd eksāmena. Dabūjot instruktora parakstu, varot apmainīt šo kuponu atpakaļ pret naudu, ko es arī mēģināju izdarīt, bet man paskaidroja, ka mēs nevaram atgriezt jums naudu, jo jūs esat nobraucis 18ak/st + 6 ak/st. Kas netika iepriekš pateikt, un tagad jāiet pie instruktora ar šo kuponu braukt, lai gan man šīs braukšanas vairs nav vajadzīgas. Un šo naudu neviens cilvēks atpakaļ nedabūs, jo neviens instruktors nelaidīs uz csdd ar 9 braukšanām pa 5 Ls, ar ko viņš tikai benzīnam un cigaretēm var nopelnīt.

Atklāti sakot, pidarasu kantoris, sevišķi tās trīs cūkas kas sēž ofisā.

E

Traki:(

N noblesse 24.08.2010

Vajag līgumu lasīt... it īpaši zinot kā mūsdienās mēdz apstrādāt tev līdzīgos. Katru burtiņu ir jāizlasa pa 10 reizēm!!! Bet tās trīs cūkas ir tikai izpildītājas, šaubos, ka viņas to būtu izdomājušas pašas. ;)

M Maksims 24.08.2010

Nepiekritu man viss bija kartiba par visam brauksanas stundam viis. Bija rakstits liguma man ari sakuma viss izskaidroja par tam pedejam sesam stundam vinjus instruktors izbraukaja ar manim pirms csdd ka ari n bija solits jo tik un ta purms csdd ir janem vel kadu brauksanu lai atceretos un Nolikt

A Arsēns 24.08.2010

Pareizi jau te teica- lasiet līgumus ! Vai tad skolas sekretāres- nu šajā gadījumā, minētās 3 cūkas.., nav sievietes, un salīdzinājums ar cūkām viņām būtu patīkams sinonīms? Kāpēc tad ejat uz tādu skolu ???

I Izaura 25.08.2010

Man bija līdzīgi, tgd ļoti nožēloju, ka aizgāju tur, starp citu, brīdināja jau draugi mani, ĻOTI tur nepatika !!!

A astra 27.08.2010

Par Mustangu ir dzirdētas vēl lielākas šausmas, šitiem vēl ziediņi līgumā sarakstīti

J Jana 27.08.2010

Te gan pareizi brīdina.., lasīju par miljoniem dāvanu kartes, ko apšaubāmi cilvēki ievilina Mustangā ...

O Oļegs 27.08.2010

Jana vispār jau par tam kartēm ir taisnība šodien saņēmu vienu 50LS vērtība, tāpēc meli tie nav.

Z Zara 27.08.2010

mudaki jus essat ar tam kartem bnaigi izdevigi ja zinat ka un ko, te tikai visi dirs i pikst

O Oļegs 27.08.2010

Zini jā māki lasīt, un vari uztvert līgumā rakstīto, tad nekādu problēmu nav, izlasot par ar karti es varēšu vienkārši viņu neparakstīt un viss.
Kur problēmas? Latvijas zemā līmeņa izgilītībā? Ka nemāk izslasīt līgumu. Pusi teikuma pat nesapratu tava valodā, izskatās ka esi izgudrojis jaunu, ka nosauksi?

J Jana 27.08.2010

Vai tad CREDO nav sākuši driķelēt miljoniem kautkādu tur dāvanu ? Kas kam tad viņas tā ņem un dāvina, absurds gatavais !!!

O Oļegs 27.08.2010

Dāvina skolas beidzējiem vismaz tā ir Mustangā.

J Jana 28.08.2010

Ha, Mustangā pēkšņi miljoniem beidzēju ??? Statistikā nekā tāda !!!

O Oļegs 28.08.2010

Es nezinu no kurienes jūs pamanījāties izvilkt skaitli miljoni.
Bet tā nav. D:

J Jana 28.08.2010

Beidz Oļeg pirst pīlītes ! Var taču redzēt, ka pats esi Mustanga darbinieks, visticamāk ...visos portālos - aprakstītās - bēdīgi slavenās sekretāres ! Daudz jums maksā par to cilvēku krāpšanu ? Kur skatās CSDD ?

Z Zara 28.08.2010

Jana tu no kuras autoskolas esi???? un ir tas kartes uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunn???? credo ta brauksana katra autoskola kaut kas savs, lasiet ligumos un viss bu ss ok, ko te pikstat ja pasi esat mudaki un neizglitotie cilveki!

U ugis 31.08.2010

nezinu ka ar jums bet ats macos credo un tagad jau esu tici pie csdd eksiem neko vairak lieki neesu maksajis .un uz credo aizgaju jo kadi 8 draugi tur gaja un vsi ka viens bija apriemierinati jo neko nedabuja parmaksat un brauksanas nobrauca cik bija runats . par apisienu kantoriem zinu ka autosskola KONI ir galigs mesls un tani autoskola nekad nenolikt tiesibas neparmaksajot reize 10 vairak ka ir liguma teikts jo tu brauksnas 14 ST ir par akciju 2 LS stunda un pec 14ST jamaksa un jabrauc vel kadas 10-20 cik rijejam sagribesies un jau pat 10 ar kapejkam ... BET CREDO TIESAM IR SUPER LABA SKOLA

V Vitālijs 31.08.2010

Interesanti, kurš tad norāda braukšanas reižu skaitu līgumā ? Neesi bišk safantazējies ??? "Braukšanas nobraucu- cik bija runāts ..." Murgs gatavais !!!

L Laura 02.09.2010

Liigumaa nebija rakstiits, ka, ja nenoliek Pirmaas paliidziibas eksaamenu, tad par paarliksanu jamaksaa 12 Ls!!!

Z ZaneZaula 06.09.2010

Te izskatās, ka starp skolām sīva konkurence un notiek nevajadzīga vārdu apmaiņa sūdzību portālos.

Autoskolā Credo pati mācos un līdz šim bez problēmām, arī pie eksāmeniem esmu jau pielaista. Par Mustang arī neko sliktu nemāku teikt, bet cilvēki neuzķerietes uz šiem muļķīgajiem komentāriem vnk ejiet uz skolām un paši vāciet astauksmes no tiem, kas jau tur mācījušies.