Credo Autoskola - instruktori

Ir pagājuši jau trīs gadi kopš es saskāros ar autoskolas CREDO instruktoru Alekseju Jefremovu, bet atceros to joprojām kā ļaunāko murgu.Es tiku dzenāta pa Ziepniekkalna ieliņām kādus divus mēnešus un viss ko es no viņa dzirdēju bija tagad pa labi, tagad pa kreisi un sagatavo mašīnu pagriezienam.Nedzirdēju nekādas autovadīšanas " fiškas", kuras man iemācīja mans nākamais instruktors .Izmetu vējā naudu un tas bija viss.Un kas bija interesanti-tā gadījās, ka mācījos autoskolā kopa ar savu kolēģi un neko nezinot abas izvēlējāmies vienu un to pašu instruktoru Alekseju Jefremovu!!!Arī viņai nācās nomainīt šo saucamo " instruktoru" un arī viņa bija ļoti neapmierināta ar viņa mācīšanas stilu.
Pilnīgai skaidrībai piebildīšu, ka teorijas un braukšanas eksāmenu nokārtoju ar pirmo piegājienu bez kļūdām un par to vienmēr pateikšos MANAM INSTRUKTORAM Tālim Ermužam!!!

J JurisKalnbērziņš 01.12.2011

Īsti nepiekritīšu - Aleksejs tomēr apmāca pietiekami labi un pēc viņa braukt pa ielām braucu normāli. Patika tas, ka pašam nebija jātriecās pāri pusei Rīgas un braukšanu pie viņa varēja sarunāt jebkurā laikā un viņš arī pāris reizes atļāva samaksāt nākošajā reizē.
Tomēr instruktora pamatuzdevums ir ielikt pamatus, nevis būt par to, kurš izmāca vietējo Šumaheru. Man gan pašam nebija problēmas - bet redzēju, ka tie, kuri mācījās ar mani, ja bija kādi jautājumi - uzreiz sazinājās ar Credo ofisu un tur viss tika eleganti risināts!

T To Kalnbērziņš 02.12.2011

HA HA HA ...ko tad tajā ofisā ? Brauc ar krēsliem vai ar galdiem ? KRUTA !

ģ ģirts20 23.09.2012

tur ir arī tāds Arvīds Orbidāns, kurš ar neko nemāca, bet tikai naudu grib. murgs. grib par mašīnā pasēdēšanu naudu saņemt, tad es kādu draugu blakus nosēdinu, tas ar var iekomandēt, beigās visu izkritizēt un gaidīt, kad došu naudu, a es vot nedošu, lai meklē citus muļķus.

Atkārtosos velreiz, insturktori mainās tomēr skolas reputāciju tas neietekmē un mēs izmantojot credo pakalpojumus pilnība novērtejām viņu pieredzi un kvalitāti darbā.