Autoskola Credo - Krāpšana

Šī "Skola" nav spējīga nodrošināt mašīnu ar instruktoru CE kategorijai. Mašīnai mēnešiem ir dīkstāve, jo skola nevar vai negrib apmaksāt remontu. Mans instruktors man ieteica citu instruktoru, jo nebija prognozējams, kad mašīnu salabos. Un tur atkal tāda pati situācija - problēma ar piekabi, tad nepaspēja salabot, kad salabos - nav zināms, tagad salaboja, bet nav notīrīts laukums, nevar izbraukt. Jau drīz būs gads apritis kopš pabeidzu teorijas kursu, jo mēnešiem - tiešām mēnešiem - nevar tikt uz praktiskajām nodarbībām. Instruktors jau sācis izvairīties no komunikācijas - neceļ klausuli, neatbild uz īsziņām. Tā ir cilvēku čakarēšana, šai skolai vispār jāatņem visas licences.

Y