www.sudzibas.lv CreditReform slikts serviss.

Creditreform - slikts serviss.

Vēlējos pastāstīt,ka darbiniece Sandra Laķe telefonsarunas laikā bija nelaipna un uzbrūkoša. Situācija vienkārša. Man jāpagarina līgums,kā ikmēnesi atmaksāšu savu parādu. Gadu cītīgi maksāju un vēlos tādā paša garā maksāt arī nākamo gady..Bet otro reizi atsūtīts līgums un uz aploksnes nepareizs mans uzvārds. Tā taču nav mana vaina, tomēr tā man lika justies. un es taču jau esot vienreiz par to sūdzējusies.. Kāpēc es atkal zvanot vispār. varbūt tāpēc,ka man pastā šo vēstuli vnk nedod!!! Turklāt pasta darbiniece arī izteicās, ka tai kantorī neviens neceļot telefonu... ..tadnytà.. kad kādam zvanīties prasīt naudu to jau visi viņi māk.. a kad klientam kāda problēma jāatrisina tad pukš. .tad nu tā Sandra Laķe. Ja Jums ..cienītā gadījies slikts rīts nevajag ar savām emocijām bojāt dienu citiem. Arī man ir pieredze klientu apkalpošanas operatores amatā. Es ko tādu neatļautos. Ļoti nelaipna kundzīte. Fyj.

R Ritvars 29.09.2016

Mans ieteikums jums. Pieļauju domu ka parāds jums nav pret Creditreform bet pret kadu citu kreditetaju. Nemaksājiet ne centa Creditreformam. maksajiet tikai un vienigi kreditetajam pret kuru jums reali ir tas parads. vieniga maksa kas Creditreformam ir jasamaksa 17 eur par paradas piedziņas izdevumiem. Viss. mazāk galvas sapju būs. vienojoties ar Creditreform par kaut kadu grafiku apskatieties vai viņi grafikā nav ielikuši kaut kādu mistisku vienošanās maksu. ta parasti dara lielāka daļa pirmstiesas paradu piedziņas uzņēmumi. tas jums tikai palielina paradu. esat uzmanīga. it sevišķi no Credit reform. kad samaksāsiet pēdējo maksājumu jums noteikti Creditreform prasīs lai samaksajat viņiem paradu piedziņas izdevumus, parasti viņi uzraksta piedzīnas izdevumi un kaut kādu mistisku paplidus prasību ko it kā no jums prasa kreditētajs. tapec kad veiksiet pedējo maksajumu parliecinieties pie kreditētāja ka viņam pret jums nav pretenziju un lai to apliecina ar vestuli kuru nosūta jums uz dzīves vietu. tas gadījuma ja Credītreforms izdomas jums piedzīt kaut kadu mistisku papildus prasību vnk to vestuli ieskenejiet vai nofotografejiet un nosūtiet viņiem uz e-pastu. kapēc stastu so visu - jo zinu kadus padsmit cilvekus kuriem ir bijusi līdzīga situacija.

Likumsargs 04.10.2016

Parādu piedzinējam ir jāsamaksā piedziņas izdevumi 7,00 EUR apmērā, nevis 17,00 EUR~!
Palasiet MK noteikumus! Piedzinēji izmanto cilvēku nezināšanu un pieprasa 17,00 EUR, bet noklusē to, ka viņiem ir tiesības pieprasīt tikai 7,00 EUR, bet ja grib 17,00 EUR, tad ir jābūt pamatojumam, turklāt rakstiskam!
Man vienam klientam Paus Konsult atsūtīja tādus murgus savā pamatojumā, ka smiekls nāk! Vēlāk, kad saprata, ka nedabūs to desmitnieku, likās mierā un vēl atsūtīja atvainošanos, it kā viņu operators esot kļūdījies. Ne nu kļūdījies, ne kā! Vienkārši nekaunīgi izmanto cilvēku nezināšanu!
Ja Jums ir parāds un Jūs par to informē parādu piedzinējs, tad Jums piedzinējam ir jāsamaksā piedziņas izdevumi 7,00 EUR apmērā , bet pārējais jāmaksā kreditoram.

K Kristaspsss 24.10.2016

ja esmu sakaries ar tam iestadem Labakais ko var darit Uzreis ar Advakatu kurs risina sos jautajumus Atieksme bus briniskiga pretim nakosa un nekad nekludisies un neprasis vairak ka likuma paredzets .

R Ritvars 17.10.2016

MK noteikumos nr. 61 nekas nav atrunāts par to ka papildus izdevumi būtu jaatsūta rakstiska veida. Parasti pirmstiesu parādu kompanijas tos 10 eur paskaidro tā; '' tika izsūtīta rakstiska vēstule par paradu par kuru ir tie 7 eur, ja uz to parādnieks nereaģē tad tiek izsūtīta atkārtota vestule ar brīdinājumu ka paradnieks tiek ielikts paradnieku saraksta utt. un tas veido tos 10 eur ko atruna MK noteikumi 61.

Likumsargs 24.10.2016

Muļķības! Piedziņas izdevumi nav parāda sastāvdaļa! Turklāt esmu pārliecināts, ka viņi Jums jau pirmajā vēstulē prasīja piedziņas izdevumus 17 EUR. Viņiem nav tiesību prasīt uzreiz! Paprasiet, lai rakstiski pamato tos 10 EUR, Jūs tur tādus murgus redzēsiet un tad sapratīsiet, ka vīni darīs jeb ko, lai dabūtu no Jums šos 10 EUR!