Credit24.lv - kredīti

Nekad vairs neizmantošu šo kredītkompāniju. Šodien gribēju paņemt kredītu, tā kā man uz Lieldienām ir nepieciešama neliela naudas summa, tas ir, 50 Ls, kurus man neiedeva, kaut arī esmu Credit24 pastāvīgs klients jau apmēram pusgadu un absolūti vienmēr esmu maksājusi savus kredītus laicīgi. Nekādu NEIZPILDĪTU kredītsaistību man nav, arī visās citās firmās kredītu maksāju laicīgi. Tas, ka viņiem man nav jāpaskaidro, kāpēc kredīts nav iedots, man ir zināms, jo tāda ir politika, taču, piemēram Credit 365 man kredītu iedeva uzreiz piecu minūšu laikā, tāpat arī VIA sms un SMS credit, kā arī Greencredit mani NEKAD nav pievīluši un ļoti ātri un operatīvi iedod kredītu! Turklāt Credit24 procenti ir ārkārtīgi augsti, salīdzinot ar manis nosauktajām kredītfirmām. Izdariet secinājumus, kam var uzticēties brīžos, kad nepieciešama nauda.

Izlasiet, cik daudz sūdzību ir par Credit 24!

A Aija222 06.04.2012

rakstiet savus komentārus, varbūt Jums arī tā ir gadījies

A Aija222 07.04.2012

Cik Tev samaksāja par Credit 24 propogandu? :D :D Varbūt pati esi Credit 24 darbinieks un dedzīgs šīs kompānijas patriots :D
Un dumja esi tu, jo neiet runa par to, kurš no algas var iztikt un kurs nevar un kurš un cik daudz ņem kredītus, turklat tev par to dalja maza...Katrs var ņemt kredītus, cik vēlas, ja vien tos var laicīgi atmaksāt, un katram ir tiesības izvēlēties tādu kompāniju, kas ir uzticama.
Raksta mēŗķis ir piesaistīt' uzticamām kompānijām lielāku sabiedrības uzmanību un likt izvairīties no kompānijām, kas brīdī, kad tev vajadzīga nauda, tevi vienkārši uzmet.
Tieši tāds uzmetējs ir Credit 24.
Tavs komentārs nekādi neatspēko Credit24 rīcību, bet tikai parāda tavu personīgo ieinteresētību glābt Credit 24 no sliktās slavas, kas ļoti pārliecinoši viedojas arī uz citu cilvēku pieredzes ar Credit24 un ko ļoti uzskatāmi pierāda šeit ievietotie sūdzību raksti par Credit 24.
Nav dūmu bez uguns.

A Aija222 07.04.2012

Jā, es reklamēju, jo man ir pamats reklamēt, ņemot vērā pozitīvo pieredzi ar citām kopmānijām un savukārt negatīvo ar tavu mīļoto Credit24, a uz kāda pamata tu atbalsti Credit 24, gan ir jautājums...:D
Tikai kaut kāda tukša malšana par veikaliem un kūciņām nji vtjemu vispār. Ar to, ka visas bulcinjas izpirktas, tu gribēju salīdzināt situāciju, ka Credit 24 vairs nav naudas ko aizdot un tādējādi līdz ar to viņi nevar apmierināt klientu, tavu nosaucamo rijību? Padomā pati, pirms sāc kaut ko rakstīt, dura.

A Aija222 07.04.2012

Tu jau brauc man virsū, nevis argumentē, kāpēc Credit 24 ir tik labs un kā es ar saviem komentāriem bojāju citiem dzīvi..:D
Nav nekas loģisks ko pateikt un sākās personiskie uzbrukumi, jo pretenziju Credit 24 šajā sūdzību saitā ir pilnīgi pietiekoši, lai tev aizvērtu muti un tu varētu to vien darīt, kā saukt cilvēkus par aitām, dumjiem, rīmām un niecībām.
Tā dara tie, kas nespēj pamatot savu viedokli par to, ko viņi uzskata par labu vai sliktu. Daudz vieglāk ir pateikt, ka cits ir idiņš, neko nesaprot, ir ar mazām prāta spējām, lai nebūtu nekas jāargumentē par labu vai sliktu tai vai citai kompānijai.
Kas attiecas uz niecību, kuras esamība kādu uztrauc vai neuztrauc (ak, jā, konkrēti kādus piecus cilvēkus), tad ar to tavas argumentācijas vājās spējas ir ieguvušas atklātu raksturu.
Tu labāk būtu rakstījusi, kas tev tik ļoti piesaista tevis dievinātajā Credit24, kurš starp citu tiek reklamēts arī sudzibas.lv (interesanta sakrtitība:)), nevis tupa apdirsusi sūdzību rakstītājus!

A Aija222 07.04.2012

nelieši un krāpnieki ir tavi vārdi, es tā viņus nevienu nessmu saukusi, jo nepiekopju tavu apdiršanas stilu...:D
Tavs IQ ir visai vājš bruņojums un tu turpini dirst vienu un to pašu...:D :D
Kā jau teicu- neviena argumenta par labu šai tevis propogandētajā kopmānijā, kas ir Credit24, un neviena argumenta par to, kāpēc citas kompānijas nav labākas. Starp citu, to, ka credit24 ir gaļimā kompānija un to, ka šo kompāniju nevienam neiesaka, ka tas ir lohatrons un ka viņi māna klientus, nerakstīju es, bet citi sūdzību rakstītāji, kam arī kredīti nav iedoti.
Tā ka ieliec biksēs ledu un atdziesti:D
UUUUN, protams, ka tās kompānijas, kas pielāgojas manām vajadzībām, ir labākas, tieši tāpēc es tās izvēlos, iesaku citiem un daru to, cik, kur un kad es gribu.
Vārda brīvība saskaņā ar Latvijas Republikas Satversmes 100.pantu, ja par tādu vispār esi dzīrdējusi un zini, kas ir Satversme :D

:D :D Tu esi pliekanāka nekā es domāju :D
Krimināllikums paredz atbildību par neslavas celšanu, ja tas ir izdomājums, taču tas, ka man neiedeva kredītu nav nekāds izdomājums, tā ka vari neplātīties ar savām apšaubāmajām zināšanām Latvijas likumdošanā, īpaši, ja ar likumiem nestrādā. Kas attiecas uz APK un Civillikumu, tad tos drīzāk varētu piemērot tavā adresē, bet to tev ir pārāk sarežģiti saprast. Tas, ka tu piemini normatīvos aktus, bet nezini, kādos gadījumos tos piemēro, vēlreiz pierāda tavu stipri pabružato IQ :D
Un joprojām neviena vārda par labu vecajam labajam Credit 24. Cik draņķīga aizstāvība! Mūsdienās tādus advokātus ar tomātiem nomētātu :D :D

Y YoYo 07.04.2012

Neizklausās diez ko loģiski!!!
Aija222, bet runā vīriešu dzimtē, tātad jau fleitē!
Tālāk šitas teikums vispār iespārda (citāts) :"...Credit24 procenti ir ārkārtīgi augsti, salīdzinot ar manis nosauktajām kredītfirmām."
Kāpēc tad vispār jāprasa viņiem kredītu, ja to var drošāk izdarīt pie citiem kredītdevējiem un piedevām ar zemākiem procentiem!!!
Kur loģika?
Vai arī tev nauda aug kokos???

A Aija222 07.04.2012

Nu tak es jau aicinu ņemt pie citām kredītfirmām :D
Jo procenti augsti un vēl uzmet!
Tālāk jau tā ir katra paša izvēle, ņemt vai neņemt un katrs pats izdara secinājumus.

A aldis007 24.04.2012

Sauliite, atkal DIRS kā Zariņu GOVS! :D :D :D :D Kaut Tu MAUKA KREDĪTDEVĒJU AIZSTĀVĒTĀJA vienreiz noklustu un uz visiem laikiem, mauķele! :D :D :D :D

P Pavasaris007 16.05.2012

Nesen ieberzos ar SMS Kredit, bet nu jau kādu laiku lietoju ATRAIS.lv un vairs nesūdzos - vienkārši, ātri un ērti. Iesaku.

L Linda 04.06.2012

A es par Credit24.lv nesūdzos. Un man vispār šķiet, ja laikā visu maksā nekur neatsaka. Vienīgi man ir bijis aplauziens ar Opencredit tur tāpat kā autoram pēc tam, kad 2 gadus esmu klients un godprātīgi maksājusi pēkšņi atsaka. Pārgāju pie Credit24. Protams ja vajag aizņemties pavisam uz īsu laiku, tad SMScredit, SohoCredit un VIASMS vislabākie un lētākie.

A Aija222 07.06.2012

Jā, smscredit un viasms ruuulz...aizdevums dažu sekunžu vai minūšu laikā..;)
Piekrītu Aldim, Saulīte ir lielā dirsēja..:D

Ausainītis 07.06.2012

Vajag pašiem pelnīt naudu, nevis diedelēt kredītus, tad arī nevajadzēs vienam otru apvainot!

A Aija222 07.06.2012

Kapitālistiska iekārta jau pati par sevi paredz kredītus...ja maz sajēdz, varbūt labāk atturies no stulbiem komentiem un sēdi biksees

Ausainītis 07.06.2012

Ja bieži ņemsi kredītus, pati paliksi bez biksēm, un naudu pelnīsi ar intīmpakalpojumiem, lai varētu šos kredītus atdot.

A Aija222 08.07.2012

Bez biksēm paliek tie, kas daudz runā..
Bez kredītiem cilvēki nevarētu ne iegādāties mašīnas, ne nopirkt mājas, ne atvērt uzņēmumus, nedz arī lielāku naudu nopelnīt...moš tu ar savu pabalstu knapi velc dzīvību, toties silda doma, ka nav kredītu, bet citi grib dzīvot labāk, ieguldīt naudu un naudu pelnīt...tāpēc sēdi savās humpalas trenuškās un grauz ledu..

*Delfinka* 08.07.2012

klausies gudrule-suka savam kredit devejam un apklusti, tie kas ielein tajos kreditos lidz ausim, uz kaut kadu laiku ir mashina, maja, nauda...bet, kad cilveks zaude darbu-tad taaa smuki atnak-noraxta tava maju, mashinu...un paliek tas cilveks ar virvi roka...nevar zinat kas vat notikt rit, tos kreditos atri var ielist, bet kas velak?? labak ir tas, kas ir un tu zini ka tas pieder tev, labak pasam griezties sava virtuve.

Ausainītis 08.07.2012

Toties man nav jabaidās no parādu piedzinējiem-bandītiem, kori ierodas, tiklīdz zaudē darbu un nevari vairs atmaksāt paņemto kredītu. Redzu, tev jau ir pierede kontaktējoties ar tenuškās tērptiem skūtgalvainiem brašuļiem! Ko Tu viņiem varēji piedāvāt-savu vāverīti?

*Delfinka* 08.07.2012

;)) domaju tas vinju neizglabtu...

Ausainītis 08.07.2012

Toties varētu apvienot patīkamo ar lietderīgo!