www.sudzibas.lv Credit24 Klientu mānīšana

Credit24.lv - Klientu mānīšana

Sanāca, ka radās nelielas naudas grūtības un nolēmu aizņemties no kompānijas Credit24. Es šajā kompānijā esmu aizņēmies un ne vienu reizi vien, tāpēc biju pārliecināts, ka problēmu nebūs.
Man nav kavētu maksājumu un nevienā parādnieku reģistrā arī es neesmu.
Aizpildu pieteikumu viņu mājas lapā, aizpildu visus laukus. Nepaspēju ierakstīt kredīta summu, kā man atverās lapa ar paziņojumu, ka kredītkomisija ir izskatījusi manu iesniegumu un atbilde ir negatīva!
Labi, lai jau ir negatīva, bet man jautājums: kā šī komisija varēja izskatīt manu iesniegumu, ja es vēl nebiju pat summu ierakstījis?
Neņemiet šajā kantorī kredītus. Ir citas kompānijas, kur procenti ir zemāki un noteikumi arī cilvēcīgāki!

ŠĪ FIRMA LAI ARI SEVI DĒVĒ PAR ĻOTI LABU, BET TOMĒR ŠMAUC UN ČAKARĒ TAUTU!!!

B

O Onka 02.03.2010

Ja jau parādu nav, ieteiktu aiziet labāk uz banku - 4-5 reizes mazāki procenti tomēr ... Tas nu tā - draudzīgs ieteikums un dod bankas kredītus - pat ar kavētiem maksājumiem bez lielām problēmām dabūju uz samazinātu procentu likmi ...

R rezēda 05.03.2010

Protams, ja parādu nav - ceļš uz banku ir daudz izdevīgāks, nekā meklēt aizdevumu pie firmām, kur mežonīgi procenti. Nesaprotu, kāpēc jāaizņemas no visādiem apšaubāmiem kantoriem un pēc tam jāsūdzas.

V Vlad 05.03.2010

Kāda ļauna sieviete.

B BM 05.03.2010

Un stulba turklāt!

G Greeta 19.04.2010

meklējam mēs privātos un meklēsim, jo- ja vajag vēl kādam iemeslam naudu, pāris tūkstošus, nu 2 vai 3, piem., mazam remontiņam, lai varētu pārdot īpašumu par labāku cenu, īpašumu, par kuru tiek maksāts hipotekārais kredīts, tad neviena oficiālā banka naudu nedos! jo tev taču hipotēka jāmaksā! nevar nevar tad vairāk maksāt..un nevienam tur neiestāstīt, ka tā hipotēkas ikmēneša summa nav nemaz tik liela, lai nepavilktu kādu laiku ar vēl vienu kredītu, kamēr to hipotēto gabalu pārdosi, jo krīze maina ne tikai makus, bet arī uzskatus.
..tik to privāto ar nav... vismaz es pa 3 nedēļām neesmu vēl nekur tikusi...jo ķīlas jau ar nav, jo īpašums taču hipotēts...

I Inga 16.06.2011

Vot vot. Man tieši tāpat. Kavētu maksājumu nav (un pat, ja būtu viņiem ieskatīšanās Kredītu reģistrā vien cik laika aizņemtu), bet man tāpat kā autoram uzreiz izmeta, ka komisija pateica, ka atbilde ir negatīva. Pie kam vēljoprojām uz e-pastu saņemu piedāvājumus par izdevīgu kredītu un, ka esot uzlabojuši apkalpošanu...

K KredītuABC 30.07.2011

Lai būtu mazāk negatīvas atsauksmes, mūsu entuziastu grupa ir izveidojusi speciālu interneta resursu ātrā kredīta klientiem - http://www.kredituabc.lv/

A Arodbiedrība 30.07.2011

Jā, uz banku var iet, bet banka neķēpāsies ar aizdevumu līdz 50 latiem!
Tāpēc vienmēr esmu uzskatījis, ka šie ātrie aizdevumi ir tieši ērti, ja pēkšņi vajag naudu. Nekas, es savas problēmas atrisināju, bet Credit 24 neiesaku nevienam!
Viņu reklāma neatbilst reālajam, ko viņi dara!

J Jurijs 01.09.2011

Tagad jau ļoti daudz visādu paskaidrojošo un salīdzinošo kredītu mājas lapas. Piemēram www.atrais-aizdevums.lv un www.ic.lv man ļoti patīk.

A Aija222 07.04.2012

Jā, ir daudz labākas kompānijas par Credit24...

S sadists 08.04.2013

Iesaku neņemt kredītu šajā laupītāju kantorī. Kad noformēju visas formalitātes pieteikumam un aizsūtīju pieteikumu, pēc īsa brīža atnāca atbilde ar atteikumu. Labi, nedodiet, nevajag, paņemšu citur. Santīms protams nav nauda bet principa pēc vēlējos lai man atskaita atpakaļ, pakalpojumu ta nesniedza tikai naudu savāca. Un tur protams ir jāzvana. Sazvanījos un protams nejautāju kāpēc atteica bet vienkārši palūdzu lai pārskaita man santīmu uz manu kontu jo pakalpojumu nesaņēmu. Man teica lai rakstot iesniegumu un pa pastu sūtot viņiem. Es saku, ka tas man izmaksā daudz dārgāk un jums pasta pakalpojumi ir jāsedz pašiem jo jūs man savu pakalpojumu nesniedzāt bet naudu paņēmāt. Bet tas tā, tad vēl sanāk garš stāsts. Ineresantākais bija kad pienāca tl. rēķins, labs cipars. Skatos uz kuru mauku māju būšu zvanījis, ka tāds rēķins, izrādās credit24, tas kad tur zvanīju un strīdējos sastādija labu ciparu. Tātad, pārsūti santīmu, tev kredītu atsaka, ja vēlies tikt skaidrībā, zvani, un tur atkal tevi izkāš. Tāpēc iesaku šo kantori neizmantot nekādi, lai taču tie sūdi nogrimst paši bez mūsu līdzdalības.

K Kristians Solodovskis 20.01.2017

kredits 24 ir viss slitaka vieta kur ainemties, nekad nenemiet tur naudu!!!!!!!!!

E eduardskrabis 18.07.2017

piekritu un ari saku to pasu nekad nenemiet no kredits 24 jo vini apmana cilvekus