P patiesais vilks 07.12.2013

Nekada gadijuma neskaitiet viniem tos 7ls.ta ir financu piramida vini pat nedoma nevienam dot naudu. Ta visa ir krapsanaa.

M Margoša86 14.12.2013

Pilnībā piekrītu, to izbadīju uz savas ādas. Firmas vispirms jāpārbauda caur sūdzībām.

Likumsargs 13.03.2014

Izpētot šīs firmas mājas lapu, uzreiz var saprast, ka tā nav nopietna kompānija, bet gan kārtējais kaktu kantoris, kas meklē muļķīšus un diemžēl arī atrod!
Tagad visu pēc kārtas:
1) Pats pirmais virsraksts "Ja citi nedod, iespējams, mēs dosim, reģistrējies un saņem jau tagad".
>>>>>Kurš normāls, sevi cienošs aizdevējs dos naudu tādam, kam ir problēmas ar atdošanu? Tikai tāds, kas ņem naudu par izskatīšanu, jau zinot to, ka atteiks! Tāpēc arī virsraksts tāds, lai "nosūknētu" naudu no naivuļiem;
----------------------------------------------------------------------
2) SIA"Credibom" web lapā izstrādāto materiālu, dizaina, vizuāli - tehniskā noformējuma, darbības aprakstu,
logotipa vai nosaukuma jebkāda veida kopēšana un izmantošana komerciālos nolūkos bez SIA "Credibom" vadības rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
>>>>>Interesanti, kā viņiem pašiem ir ar autortiesībām? Stipri apšaubu, vai viņi ir saņēmuši atļaujas publicēt savā lapā visus to uzņēmumu un zīmolu logotipus, kas tur atrodas! Tātad tas arī darīts lai iedrošinātu kārtējo upuri! Turklāt likumu termini minēti šajā lapā ir nepareizi.
----------------------------------------------------------------------
3) Iesaki draugam un saņem 25Ls.
>>>>>>Opā! Pat tāds milzis kā SMS Credit piedāvā tikai 5Ls par katru draugu, kurš paņem kredītu! Padomājiet, no kurienes ņem šādu naudu? Tātad kārtējais fufelis!
----------------------------------------------------------------------
4) Reģistrācijas maksa. te vispār interesanti cipari parādās! Jā puikas ir ar izdomu!
Parasti reģistrācijas maksa ir 1 santīms, nu ir kompānijas, kas prasa līdz latam, bet tā, ka reģistrācijas maksa ir atkarīga no aizdevuma summas-pirmo reizi kaut ko tādu redzu. Tātad, atkal fufelis lai izkrāptu naudu. Kāpēc? Tāpēc, ka reģistrācijas maksa parasti ir jāmaksā vienu reizi, t.i.pirmo reizi, kad ņemat kredītu. Šeit kaut kā neloģiski sanāk, ņemot 100Ls man jāsamaksā reģistrācijas maksa 5Ls, bet kad nākamajā reizē es gribēšu aizņemties 600, tad man atkal būs jāmaksā reģistrācijas maksa, jo par 600 jau prasa 7. Nav loģikas šajā visā!
---------------------------------------------------------------------
5) Tālāk vēl interesantāk!
Credibom sistēmas darba laiks: 00 - 24
Reģistrēšanās laiks: 00 - 24
Pieteikumu izskatīšana: 00 - 24
Aizdevumu izsniegšana: 00 - 24
>>>>>>Nu labi, to ka sistēma var darboties visu diennakti es saprotu, to ka reģistrēties var jebkurā diennakts laikā arī saprotu, to ka kāds tur naktī izskata pieteikumus, nuu - pieļauju, bet ka aizdevumus izsniedz visu diennakti, piedodiet-te puiši jau šauj pāri strīpai! Latvijā ar likumu ir aizliegts izsniegt aizdevumus no 23:00 līdz 7:00! Tātad atkal fufelis!
6) Reģistrācijas Nr.42103067288
>>>>>>> Jau pēc reģistrācijas numura vien ir redzams, ka šai firmai ar kredītiem nav un nevar būt nekāda sakara.
--------------------------------------------------------------------
7) Ja radīsies grūtības ar atmaksu, mēs vienosimies, bet Jūs nekad netraucēs parādu piedzinēji.
>>>>>>>Šo te es arī nesaprotu! Lai gan var jau būt, ka viņi paši nodarbojas ar piedziņas lietām!
--------------------------------------------------------------------
8) Tagad pats galvenais, kas liecina par to, ka šis ir kārtējais kaktu kantoris:
Es izpētīju visu viņu mājas lapu, bet nekur neatradu ne licences skenējumu, ne numuru!
Bet lai nodarbotos ar aizdevumu izsniegšanu ir jāsaņem licence, ko izdod PTAC! Varbūt kāds atrada, tad pasakiet kurā vietā tā ir noslēpta! man gan šķiet, ka viņiem tādas nav!
*****************************************************
Pirms metat naudu ārā, izpētiet piedāvājumu un citas nianses ko piedāvā šī un varēs ļoti viegli saprast vai tā ir nopietna kompānija vai tikai naudas cirpēji! Protams, ja jums ir loģiskā domāšana un protat "izvilkt" visu loģisko ķēdi!

Lai veicas!

Inženieris 01.09.2014

KRĀPNIEKI!

Mājaslapā nenorāda uzņēmuma reģistrācijas numuru un arī tāds uzņēmums neeksistē.

SIA MGX FINANCE

Republikas laukums 2A
LV-1010, Rīga, Latvija

Viņiem nav tiesību nodarboties ar kredītu piešķiršanu, jo nav saņemta licence patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai.

Visiem cietušajiem iesaku vēsties ar iesniegumu policijā un PTAC.