www.sudzibas.lv CrazyDeal.lv Naudas neatgriešana

Crazydeal.lv - Naudas neatgriešana

Ļoti zems klientu serviss. Pēc nepiegādātām precēm netiek atgriezta nauda, kaut būtu jāpabrīdina klients, ka prece kavēsies un nekavējoties jāpiedāvā atgriezt naudu. Rodas sajūta, ka viņi apzināti gaida, ka cilvēks nesekos līdzi pasūtītajai precei. Pēc saziņas ar interneta veikalu tikai sola naudu atmaksāt konkrētā termiņā, bet tas netiek izpildīts. Aizbildinās ar grāmatvedības problēmam mēneša garumā. Beigās nav ne preces, ne naudas. Nevienam neiesaku uzsākt šo nebeidzamo loku ar Crazydeal.lv.

U

H Harijs Šturms 06.09.2016

Arī es neesmu saņēmis naudu par nepiegādāto preci. Solīja 14 dienu laikā. šodien atraxtījās, ka šiem kaut kāda grāmatvedības kļūdas programmā. Piegriezās, laikam sazināšos ar PTAC. Sarakste pusgada garumā, bankas izdruka saglabājusies. Cerams palīdzēs...

U Undine.V 06.09.2016

..iepazīstoties ar PTAC prasībām, laikam pareizāk un efektīvāk būtu doties pie viņiem uz vietas doties iesniegt iesniegumu un beidzot to protālu aizvērt, jo viņi turpina izvietot arvien jaunas akcijas. Bankas izdrukas un sarakstes gan jau varētu palīdzēt. Man personīgi pirms šī gadījuma nav bijusi pieredze ar pretenzijām.

I inuta123 28.09.2016

Man arī bija ka preci nepiegādāja , kuru jau vajadzēja aprīlī saņemt , atteicos no preces un naudu solīja 14 dienu laika atgriezt bet nekā , ta uzrakstīju vakar ja netiks man atmaksāta nauda atpakaļ , iesniegšu sūdzību PTAC un Eiropas komisijai un šorīt jau tika ieskaitīta.

U Undine.V 29.09.2016

jā, viņiem ir tāda politika, es arī neatlaidīgi uzstāju uz naudas atgriešanu un pēc gandrīz 2 mēnešu cīņas, atgrieza man naudu.