Crazydeal.lv - Krāpšana

Ļoti slikta pieredze sadarbībā ar šo kompāniju. Jau oktobra beigās un novembra sākumā pasūtīju Ziemassvētku dāvanas. Piegādes laiks bija man pieņemams,bet kad tas tika sasniegts nebija ne mantas ne atvainošanās par pasūtījuma neizpildi. Kad centos sazināties telefoniski visu dienu skanēja atbilde - visi operatori aizņemti. Kad sazinājos caur info saņēmu piegādes pagarinājumu jau uz 2017 gada janvāri. Kad uzrakstīju , ka mani tas neapmierina saņēmu atbildi, ka drīkstu izteikt savas pretenzijas tikai pēc diviem mēnešiem pēc kuponā uzrādītā pasūtījuma laika un ne par kādu naudas atgriešanu nevar būt runa.
Tagad ir pagājuši jau vairāk nekā divi mēneši, bet uz manām vēstulēm neviens vairs neatbild.
Nav ne preces, nenaudas ne atbildes.
Pievienoju četrus pasūtījumu kuponus.
Ģiedra Smilškalne.