CONSTRUCTION BUSINESS GROUP SIA - stradnieku manisana

Sudzibas temats ka jau saprotams stradnieku manisana, bet loti smalka stila, parsvara viniem objekti ir Vacija, un tiekoties ofisa nekas neliecina pa neuzticibu, tacu kad cilveki nonak realitate, saprot ka nonakusi apmeram ka pusverdziba, jo valdes loceklu ir loti daudz, visi ar kautko aiznemti, un visu laiku nesaprotamu iemeslu del kavejas algu izmaksa, bet butiba kavejas loti izdevigu apstaklu del, lai paietu pilns menesis , tad vini atskaita fantastisku summu pa dzivokli, un pa dzivokliem tos nenosaukt, nav ne virtuves plits, ne izlietnes ne velasmasinas, ka ari atslegts pilniba no sakariem ar arpasauli. un daudzi musu Latvijas meistarini nevar tikt prom jau 4 un vairak menesi, jo nav naudas, tiek dota nauda iztikai ar aprekinu. Rigas biroja uz darbu verve tads Sergejs Judins. generalmenedzers, atbraucot uz Vaciju darbus dod un koordine Aleksejs Čekanovs, un paraksta nodosanas aktus pa darbiem objektos ari vins, bet tad nezkapec jagaida, kad naudu atvedis Sergejs Judins, apburtais loks. Firmai ir jauks ofis un visiem valdes locekliem loti dargas masinas, kuru ir diezgan daudz, un dzivo vini tikkai uz stradnieku algam, ludzu esiet uzmanigi, neklausiet vinu skaistajiem solijumiem Riga, Vacija jus atdursieties pilnigi tuksa dzivokli, ko pasiem jaapgada ar visu, un maksa tas dzivoklis 1000 eiro, un atrodas lauka vidu. Mes bijam uz klinkerdarbiem, nodosanas akts parakstits menesi atpakal, vacietis naudu firmai parskaitija nakamaja diena, mums nav vel sodien samaksats. Ludzu neuzkerieties uz vinu solijumiem, nonaksiet pusverdziba.