www.sudzibas.lv Compensa Nelikumīga personas datu ieguve (vārda, tālruņa numura)

Compensa Life - Nelikumīga personas datu ieguve (vārda, tālruņa numura)

Ja zvana no apdrošināšanas sabiedrības Compensa Life un uzrunā vārdā, pavaicā, kur viņi ieguvuši šos datus. Ja pats tos nesi devis, pieprasi izdzēst no datubāzes nelikumīgi iegūto informāciju. Cerams, ka DVI arī pievērsīs uzmanību šim uzņēmumam.

D

L Liene 15.12.2011

Nevienam neiesaku šo apdrošināšanas kompāniju. *Bandītu* kantoris!Katru reizi iesniedzot čekus, lai iegūtu kompensāciju par medicīniskajiem pakalpojumiem, kurus apdrošinātājam jāapmaksā, šajā kantorī rodas jauni noteikumi un tiek darīts viss, lai klientam kompensāciju neizmaksātu. Tiešām neiesaku!

A ace 26.04.2012

Man atkal pilnīgi pretēja pieredze ar Compensa Life - nekad nav bijušas problēmas vai aizķeršanās ar izdevumu apmaksu.
Noteikumi Compensa Life ir normāli, ne sliktāki un pat labāki kā pie citiem apdrošinātājiem. Ir bijusi pieredze ar vairākām kompānijām, zinu, ko runāju.

Protams, ka nesedz visu, kas ienāk prātā. Bet kur tad sedz??

Gribētos jau, protams, samaksāt par lētāko programmu un tad ielikt jaunus zobus, uztaisīt kosmētiskās lāzeroperācijas un ielikt jaunus pupus. Bet būsim reāli - ja mēs tā darītu, tad visi apdrošinātāji jau sen būtu bankrotējuši, un apdrošināšana pārstātu eksistēt.

Būsim paši godprātīgi pret citiem un tad arī saņemsim atbalstu tad, kad mums tas tiešām būs nepieciešams.

P.S. Un par "bandītu kantori" - tas vispār ir off-topic salīdzinājums :D Lai vai kura, bet Compensa Life tiešām ir solīda, rietumnieciska kompānija. Var just austriešu pozitīvo ietekmi uz Compensa Life biznesa un apkalpošanas kultūru.