SIA Cokols - Krāpšana

Vēlos brīdināt par negodprātīgu uzņēmumu Valmierā SIA Cokols, vai par personu, kura vada šo uzņēmumu - Rolands Cinis, dzimis 1980.gadā, jo šodien SIA Cokols, rīt jau cits nosaukums. Ilglaicīgi netiek veikta darba samaksa, sākotnēji tā ir kavēšanas 1 - 2 nedēļas, vēlāk jau mēnesis, divi, u.tml. Līdz beidzot patvaļīgi pārtrauc darba attiecības un tādējādi uzskata, ka viss ir atrisināts. Vēlos brīdināt gan darba ņēmējus, gan sadarbības partnerus darījumus ar šo personu nekārtot!!!

S sniega roze 31.05.2016

COKOLS, SIA ir negopratigs uzņēmums , Balvos nodarbinājis cilvēkus neko nav samaksajis... Darba inspekcijā , nevareja pierādī tka cilveki strādājuši vairāk kā 15 dienas, Rolans Cinis samaksajis 90eur štrāfu un viss.. tādēļ , strādājošie veidojiet darba grafiku un liekat vaditājeim parakstīties zem šim grafikiem katru dienu, vai reizi nedēļā.. lai jums butu pierādijumi

P Pasutitajs00 25.12.2016

Esam pasūtītāji- paņemts avanss, bet darbi nav izdarīti. Krāpnieks!!!!!