Cityparks Latvija stāvvieta pie Gaiļezars BĒRNU SLIMNĪCAS - Serviss

No visas sirds novēlu SIA Cityparks Latvija SIA īpasniekiem, kuru peļņas avots ir naudas iekasēšana BĒRNU SLIMNĪCAS teritorijā, "veselību" gan pašiem, gan viņu bērniem!!! Un atgādinu par bumeranga likumu: gan labie, gan sliktie darbi nāk mums visiem atpakaļ!!!!

C critical thinker 27.12.2016

Būtu jābūt par velti un vēl pīrādziņš jāizsniedz?

0 01_pilsonis 30.12.2016

Pīrādziņu labdarbības nolūkā atstātu norīt tieši Jums!

C critical thinker 30.12.2016

ai, šeit vajadzēja...
vai, paldies. mīļi. maksas stāvvietas, protams, ir dažādpusīgs jautājums, var arī iekarst, saprotu. bet stāvvietas lielpilsētās ir jāregulē. lai ari cik emocionāli kādam tas liktos

S Sergejs Rutkovskis 28.12.2016

Mans berns saslima un mes braucam uz gailezers bernu slimnica es biju soka kad redzeju maksas stavvietu dievs nav maziņš visu redz

C critical thinker 30.12.2016

S Sergejs Rutkovskis 28.12.2016

Japiezvana uz BEZ TABU vai MK LATVIJA. Lai noskaidro un lai butu kauns uz visu latviju ka no berniem nem naudu

L Liarliar 30.12.2016

Ja salīdzina medpakalpojuma cenas ar stāvvietu cenām tajos pašos Stradiņos, tās ir pilnīgi neadekvātas. Stāvvietas īpašnieki nedarot neko ( vai es kļūdos un nauda par stāvēšanu aiziet slimnīcai?) , dabū no pacienta vairāk nekā ārsti, kas sniedz maksas pakalpojumus.