www.sudzibas.lv citylife Viltus pidavajumi

citylife - Viltus pidavajumi

"Отличное" предложение от пиццерии Malibu и портала коллективных покупок www.citylife.lv - портал предлагает купить пиццу с 52% -ной скидкой, (http://www.citylife.lv/ru/offer/pica-malibu-1/) ссылаясь на то что нормальная цена пиццы LVL 5, 15. Правда на сайте самой пиццерии www.malibu.lv несколько другие цены, и там эти пиццы стоят LVL 3, 65-3, 75 ... мой взгляд это чистый воды мошенничество, как со стороны портала citylife так и со стороны PIZZA MALIBU.

Чтобы не быть голословным ниже приведу нормативные акты согласно которым подобного рода деятельность можно признать противозаконной:

Reklāmas likums. Maldinoša un salīdzinoša reklāma
8.pants
(1) Maldinoša reklāma ir aizliegta.

(2) Maldinoša reklāma ir tāda reklāma, kura jebkādā veidā, ieskaitot tās pasniegšanas veidu, tieši vai netieši maldina vai varētu maldināt un kura sava maldinošā rakstura dēļ varētu ietekmēt personas ekonomisko rīcību vai kura kaitē vai varētu kaitēt konkurentam.

Civillikums. CETURTĀ DAĻA. Saistību tiesības,
1459. Viltus ir otras personas prettiesīgs maldinājums, lai viņu piedabūtu izdarīt viņas interesēm pretēju darbību vai atturēties no tās.

И т.д...

N nikija 09.01.2013

Viņī tagad piedāvā klīnikā ALma USG ar 50% atlaidi, paskatoties klīnikas mājas lapā, ņefiga nav tās 50% atlaides un vēl pie tam komentārus dzēš!