www.sudzibas.lv Citadele Banka X Platinum kartes nekorekts piedāvājums

Banka Citadele/Subway Grēcinieku ielā - X Platinum kartes nekorekts piedāvājums

Uzsākam Citadeles bankas X karšu atlaižu privilēģiju maratonu. Sākums - Grēcinieku ielas Subway. Neskaitot to, ka aplikācijā ir norādīts, ka pienākas atlaides, kā arī pašā vecrīgas draņķīgo maizīšu taisītavā ir uzlīmes, ka x karšu lietotājiem pienākas atlaides, darbinieki protams par to neko nezin, pakrata plecus, un ar skatienu “neprasi man neko, es tā pat neatbildēšu uz Tavu jautājumu, jo neko nezinu” pasaka, ka ja neesat students, tad nekas nepienākas.
Viennozīmīgi šī atlaide neko diži nemaina, bet ja banka Citadele reklamē šos piedāvājumu, piedāvā atsevišķas privilēģijas, savukārt sadarbības partneri to pilnībā ignorē, varbūt derētu pārskatīt sadarbību ar Subway tīklu šajā jautājumā? Kāda jēga no super foršiem piedāvajumiem, ja bankas klientiem tā pat viņš nav pieejams dēļ partnera paviršības darbinieku informēšanā, savstarpēji noslēgtā līguma izpildē, un tam līdzīgi? Klientus apkalpo 2 puikas, kuri nav informēti par pamata lietām, vai vienkārši nav apmācīti. X kartes lietotāji - noteikti tuvākajā laikā tiks apmeklētas vēl pāris iestādes, kuri “piedāvā” privilēģijas. Noteikti papildinājumi par citām iestādēm sekos.
Savukārt par Subway grēciniekos, ja redzat maiņu, kurā strādā puikas, ejiet garām. Tad jau labāk uz veco labo maķīti.