www.sudzibas.lv Citadele Banka Maksa par konta apkalpošanu

Citadele banka - Maksa par konta apkalpošanu

Maksa par konta apkalpošanu - 5 EUR mēnesī no 01.01.2015. Man ir atvērts konts citedeles bankā jau no 2005. gada, bija karte viena, uz cik ilgu laiku viņa tur 2 -3 gadi, un viss, vairāk nebija kartes. Bija tikai konts un internet-banka. Šodien ieeju internetbankā un tur ir SURPRISE - 5 EUR Mēneši PAR KONTA APKALPOŠANU. Nu vispār , tas ir no 01.01.2015.

M modzahed 08.04.2015

ko tu te dirs?

Latviešu tautas 08.04.2015

Kads tev ir konts? Noreķinu vai karšu? Debito karšu (Maestro) - katra mēnesī ņem 0, 75 eiro: 02.04.15 MAKSA PAR KARTI 676221********** ET15092013**** −0.75

Man ir kreditkarte MasterCard - paņemu akcijas laikā (līdz 10.11.2008) - nemaksaju ne centa! "Gada maksa par karti MasterCard Standard, kura līdz 10.11.2008. izsniegta LR rezidentiem, netiek piemērota." http://www.citadele.lv/lv/tariffs/cards/credit/mastercard/

S SvetlanaKa 09.04.2015

Lai neņemtos šāda komisijas maksa, tad vajag aiziet uz filiāli, un pārformēt šo kontu pret norēķinu kontu, jo pašlaik kontam fiktīvi ir piesaistīta maksājumu karte. Citadeles cenrādī ir pozīcija, ka klients maksā komisijas maksu 5 EUR par, ka tiek apkalpots konts bez kartes.
Neslinkojiet, aizejiet līdz filiālei, un jau nākammēness nekādu komisijas maksu nemaksāsiet! Pirms sudzēties, būtu pazvanījuši uz bankas klientu atbalsta centru un precizējuši!

U uldisF 23.04.2015

Ja, man ar nonemusi 5 Eur. Prasiju vai man kads ir pazinojis par sadam izmainam noteikumos. Atbilde bija, ka mes redz esot publicejusi to sava majas lapa. Kuram normalam cilvekam pietiek laiks, lai vel sekotu un lasitu sadus pazinojumus bankas majas lapa. Ja tas nav adresets man personigi, tad man tas vispar neinterese.
Atdot 5 Eur banka atskas, bet es piedraudeju, ka iesu lidz galam, lai so naudu atgutu principa pec.

S SvetlanaKa 25.04.2015

UldisF, izmaiņas cenrādī tiek veiktas vienpusējā kārtā, brīdinot klientus vismaz vienu mēnesi iepriekš ar sms, epasta vai vēstules palīdzību. Ja neesat saņēmis nevienu no šiem, tad pārbaudiet bankā, vai jūsu kontaktinformācija atbilst realitātei!

U uldisF 26.04.2015

SvetlanaKa
Visa kontaktinformacija man ir pareiza un neko no bankas neesmu sanemis. Man internetbankas operators uzrakstija, ka informacija vajadzeja sekot bankas majas lapa - tatad neko personigi vini nebija sutijusi.