Circle K - Krāpšana

Pagājušajā nedēļā pašam tā notika 2x, parunājot ar cilvēkiem, neesmu vienīgais tāds gadījums.
Uzpildot gāzi Esperanto ielas stacijā skaitītājs rāda vienu, reāli tilpums ir cits. Pirmdien 12.03. tika iepildīti virs 40 litriem, nobraukts tika ap 70 km (vidējais auto gāzes patēriņš 10-12 litri uz 100km), piektdien 16.03. iepildīju 20 litrus, nobraucu ne vairāk kā 20km. Pirmā doma- kāds bojājums mašīnai, bet gāzes smaku nejutu, tātad noplūdes nav. Šodien uzpildījos citā DUS, iepildot 10 litrus. Aizbraucu no Liepājas līdz Brocēniem un gāze vēl nebija beigusies.

Dainis 22.03.2018

Tātad jūsu minējumi būtu jāuztver kā fakti? Neslavas celšana Latvijā ir krimināli sodāma.

A AT 22.03.2018

Kādi minējumi? Fakti. Ar mašīnu problēmu nav, uzpildoties citur, viss ir kārtībā.

Dainis 22.03.2018

Statoil parasti uzrauga savus skaitītājus, ja būtu nesakritība, viņi to redzētu un nav viņu interesēs čakarēt cilvēkus, domāju, ka problēma ir jūsu auto, ir ļoti daudz lietas, kas var ietekmēt gāzes patēriņu. Tā kā pa lielam ja jums nav pierādījumu tad jūsu minējumi nav vērā ņemami, neadekvāti.

A AT 22.03.2018

Apskatot Jūsu profilu ir redzams uzskatāms uzmanības trūkums, komentējot visu pēc kārtas. Kas tieši var ietekmēt patēriņu tik drastiski, ja patērējot to pašu produktu no cita tirgotāja, problēmu nav un pirms tam ar Circle K problēmu nav bijis? Pie tam ne man vienam bija šī problēma.
Gaidu atbildi no pašiem Circle K, nevis anonīma uzmanības ķērāja. Jauku dienu

TasEsLV 22.03.2018

Bākā ieliet mazāku apjomu nav iespējams
1. sūknī ir vairāki filtri kas fiksē cik tieši ir caur pistoli degviela/gāze izgājusi.
2. Tu pats mašīnā braucot redzēsi ka bāka ir pilna.
3. Gāze/Degviela nevar būt nekvalatīva ,jo katras piegādes kvalitātes sertifikātu tu vari palūgt stacijā pie kases.

CircleKLatvija 26.03.2018

Labdien! Vai varam palūgt Jums atsūtīt kontaktinformāciju uz [slēpt]@circlekeurope.lv , lai varam ar Jums sazināties.