www.sudzibas.lv Circle K Automazgātuve

Circle K - Automazgātuve

Nebrauciet uz Circle K mazgāt automašīnas! Biju dzirdējusi no apkārtējiem cilvēkiem, ka pēc mazgāšanas uz automašīnas paliek švīkas un skrāpējumi, kas izrādījās patiesība. Bija liela nepieciešamība naktī nomazgāt automašīnu un no rīta saules gaismā uz virsbūves pamanīju vairākus nelielus skrāpējumus. Jāņem vērā, ka dienu pirms auto mazgāšanas, mašīna tika nopulēta, tādēļ švīkas varēja pamanīt uzreiz.
Circle K ir lieliska degvielas uzpildes stacija ar labu servisu, tomēr auto izvēlieties mazgāt citur.

C

L Lāsma_ 30.07.2018

aha, man bija līdzīga situācija pāris gadus atpakaļ un tā kā mašīna bija jauna un tikko iegādāta, tad 100% zinu, ka sīkās švīciņas bija no statoil mazgātuves. darbinieki laipni piedāvāja uzrakstīt sūdzību un teica, ka šīs situācijas ir apdrošinātas un lai nesatraucos ne nieka. Kopā ar darbinieku visu aizpildījām. pēc laika saņēmu zvanu no apdrošinātājiem, braucu auto atrādīt un rezultātā saņēmu ATTEIKUMU!

lai gan Statoil darbinieks piekrita, ka švīkas radušās no auto mazgātuves!
rezultāts - sabojāta mašīna un iztērēts laiks.
ko lai saka - tas bija piecus gadus atpakaļ, kopš tās reizes Circle K mazgātuves neesmu izmantojusi un to arī neiesaku citiem, kam rūp savs auto.

C Cukuriitis 30.07.2018

Jā, bija arī sižets, ja nemaldos, Bez Tabu, kurā stāstīja par situāciju, kas līdzīga Tev un rezultāts tāds pats - laiks un nauda iztērēti, bet Circle K staro nevainībā, no viņiem šādi skrāpējumi nerodoties. Tāpēc izmantojam citas automazgātuves un nebojājam nervus.