L lēdija77 15.12.2014

Varētu daudzus sarakstīt bet ja nu pēc tam ko nodara??? Ehh, neriskēšu.

M modzahed 20.12.2014

Es aizgāju pie Pētera Antona 18padsmit gados ar vienkāršu problēmu.

Sačakarēja man tā smadzenes, ka praktiski 15 gadus esmu izmetis vējā. Kaut kādas šausmas, ka šitā jaunietim var ieborēt kaut kādas dzīves vērtības, kas praktiski viņu pēc tam pataisa par dzīvotnespējīgu "svēto".

Visas labās atsauksmes žurnālos un mājaslapā viņam no dzīvi jau nodzīvojušiem pensionāriem, kuri ir tikpat stulbi un viegli apmānāmi, kā jaunieši.

Derētu pie viņa tagad aiziet parunāties un paķert vēl kādu čali līdzi :)

D Dace1980 31.01.2018

ROBERTS LĀCĪTIS. Shis ieraksts vecs, bet ir skrobe uz vienu sharlataanu - Robertu Lācīti. Lien visaados TV raidijumos, lai sevi reklametu, uzdodas par "dakteri" (var internetaa intervijas atrast) un ar savaam dieetaam pat veezim sola pretii staaties. Nu, ja saprotat, ka cilveeks, kursh visas ceriibas zaudeejis, kjeras pie katra "salmina"... Diemzheel dizhajam "dakterim" tik vien, kaa masiera kursi pabeigti un Dievinsh kauna sajuutu nav iedaliijis...

I Inta Brantevica 05.03.2019

Lasu , ne visai labas atsauksmes par Pēteri un Ēriku Antoniem. Viņi sevi uzskata par veselības treneriem. Vai kāds(i) pēdējā laikā ir apmeklējuši šos 10x kursus. Kādas ir atsauksmes? Vai augstprātība viņos vēl eksistē un naudas kāšana turpinās? varbūt ir mainījušies. Piedodiet, tas no negatīvajām atsauksmēm. Pierakstījos kursos, tagad nezinu ko darīt?

I Inta Brantevica 05.03.2019

Lasu , ne visai labas atsauksmes par Pēteri un Ēriku Antoniem. Viņi sevi uzskata par veselības treneriem. Vai kāds(i) pēdējā laikā ir apmeklējuši šos 10x kursus. Kādas ir atsauksmes? Vai augstprātība viņos vēl eksistē un naudas kāšana turpinās? Varbūt ir mainījušies. Piedodiet, tas no negatīvajām atsauksmēm.
Pierakstījos kursos,Man sirds un galva, tagad nezinu ko darīt?