www.sudzibas.lv Čili Pizza slikts serviss

Čili Pica - slikts serviss

Pēc darba vēlējāmies pasūtīt picu, šoreiz izmēģināt, ko jaunu nevis ierasto Lulu. Čilli pica piedāvāja it kā akciju. Kas saucas '' pica par paldies'', kur solīts otru tādu pašu piegādāt par brīvu, diemžēl ātri veicot pasūtijumu neiedziļinājāmies, izrādās - tīrākā krāpšanās, jāmaksā tāpat par abām picām + vēl jāpasūta sula, jo piegādei pārāk maza summa - 10 eur ar kaut ko + jāsamaksā food out par piegādi 3.50 Rīgā.

Atveda divas picas, abas aukstas un Havai pica sastāvēja no pāris ananāsu gabaliņiem un mazliet šķiņķa.

Skumji.

K

donna b 22.09.2016

Chili pizza piegade ir vienk kaut kads achtung! Pirmo reizi muzaa redzeju picu ar siera desu (?), dala no 4 sieru picas. Ka ari vegetariesu pica ar kiniesu kapostiem un svaigo gurki...mikla pie tam ir plana, bet piedegusi... Nekad par savu naudu nebutu no Cili pasutijusi.

G ggggggggg 26.09.2016

Akcija darbojas ar Chili picas drauga kartiņu. Varu saderēt, ka akcijas noteikumus neizlasīji un tagad žēlojies:)