www.sudzibas.lv Cherry Iespaidi no hotel "Stadala"

Cherry.lv - Iespaidi no hotel "Stadala"

Nesen iegādājos kopā pirkšanas vietnē www.cherry.lv atpūtas piedāvājumu Lietuvā, Pakruojis muižā, hotelis "Stadala". Piedāvājums skanēja šādi:

dāvājumu
Komentēt piedāvājumu

Kupons derīgs no 09.05.2014 līdz 31.05.2014

Baudi izsmalcinātu, romantisku atpūtu divatā - paviesojies skaistajā Pakrojas muižā Lietuvā!
PAKRUOJIS ir lielākais klasicisma stilā celtais komplekss Lietuvā, kas ir iekļauts Lietuvas kultūras mantojuma sarakstā, kā arī Lietuvas rekordu grāmatā kā lielākais kultūras mantojuma piemineklis
Piedāvājums pieejams piektdienās un sestdienās. Pērkot kuponu, varēsi izvēlēties atpūtas datumu: 9., 10., 16., 17., 23., 24., 30. vai 31. maiju
Ja izvēlēsies atpūtu 9. vai 10. maijā, dāvanā saņemsi 2 ieejas biļetes tulpju festivālā, kas 10. maijā notiks Burbiskiai (30 km attālumā no muižas)
Piedāvājumā iekļauts:
Sirsnīga sagaidīšana ar barona fon Ropa dzērienu viesnīcā "Stadala" (sākot no plkst. 12.00)
Viesu izmitināšana romantiskā numuriņā
Ierīvēšanas procedūra ar siltām ēteriskajām eļļām un muguras masāža (35 min./pers.)
Unikāls pirts rituāls ar alus raugu, ķermeņa ierīvēšanu un "Aptiekas" tējas baudīšanu (35 min./pers.)
Nakts viesnīcā "Stadala" ar bagātīgām brokastīm restorānā "Trakterius"
Vēstules rakstīšana ar īstu zoss spalvas pildspalvu uz muižas pastkartītes, ko muižas pastnieks Bonifātijs nosūtīs uz Tevis norādīto adresi
Pirkuma brīdī varēsi izvēlēties atpūtas piedāvājumu:
Brīvdienu piedāvājums divām personām (bez izjādes) - € 86,80 / Ls 61 (standarta cena € 139,44)
Brīvdienu piedāvājums divām personām + izjāde ar zirgu instruktora pavadībā (30 min./pers.) - € 98,18 / Ls 69 (standarta cena € 156,22)
Ierašanās no 14.00, izrakstīšanās līdz 12.00
Piedāvājums pieejams tikai personām no 18 gadu vecuma
Lūdzam rezervēt viesnīcu un pieteikt procedūru un izjādes apmeklējumu, rakstot uz [slēpt]@pakruojo-dvaras.lt vai zvanot uz tālruņa numuru +370 61680937 un norādot vārdu, uzvārdu un kupona numuru
Ja vēlies pārcelt viesošanos, dari to vismaz 48 h pirms norunātā apmeklējuma
Piedāvājumu vari izmantot tikai pirkuma brīdī izvēlētajā dienā
Šajā akcijā Tu vari iegādāties neierobežotu skaitu kuponu. Kupona atlaide nesummējas ar citām atlaidēm, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem. Kupons paredzēts 2 cilvēkiem, un jāizmanto 1 apmeklējuma reizē
Ja Tev ir ērtāk apmaksāt pirkumu, norēķinoties skaidrā naudā, maksājumu vari veikt Cherry birojā, Elizabetes ielā 20, Rīgā, iepriekš piesakot savu apmeklējumu pa tālruni +371
27242242!

Palutini sevi un mīļoto ar neaizmirstamu, romantisku atpūtu greznajā Pakrojas muižā! Šīs patiesi būs muižnieku cienīgas brīvdienas, kurās jūs abus gaidīs atpūta skaistos apartamentos, masāža, ķermeņa kopšanas rituāls ar siltu eļļu, ekskluzīvs pirts rituāls, īpašas tējas baudīšana un bagātīgas brokastis restorānā. Ja vēlies, vari iegādāties atpūtas piedāvājumu, kurā iekļauta arī izjāde ar zirgiem!

Greznā Pakrojas muiža ir lielākā senā muiža Lietuvā, kas iekļauta Lietuvas Kultūras mantojuma sarakstā. Muižas ēku komplekss pārsteidz ar neticamu vērienu, greznību un gaumes izjūtu un noteikti kļūs par brīnišķīgu vietu Tavām skaistākajām brīvdienām!

Pirkt

Phone Sazinieties ar mums
+371 27 242 242
(P-Pk; 9:00 - [slēpt]@cherrymedia.lv

Delivery Pirkums bez riska
Ja Jūs neapmierina pirkuma kvalitāte, mēs garantējam 100% naudas atgriešanu Lasīt vairāk

Bezmaksas atgriešana
Vai vēlaties rēķinu?

Protams saprotu, ka vairumtirdzniecībai ir savi mīnusi, bet nu kaut kā tā...

Pirmkārt jau sagaidīšana protams smaidīga, bla bla bla, bet izskatījās mazliet pārsteigti, ka tomēr esam atbraukuši. Tad nu uzcienāja ar to viņu medus šņabi - grami laikam 5 iedeva paošņāt. Laikam baigi dārgā manta.
Ok, tad tā kā visu aprādija un nosūtīja uz romantisko masāžu, kur mūs ar sievu sagaidīja masieru pāris, fiksi uz galda un nu saka bagātīgi aplaistīt ar eļļu un spaidīt un ņurcīt. Nu neesmu es izlepis, bet nu kaut ko no masāžas priekiem sajēdzu, jo pats šo to esmu pabaudījis Taizemē un Turcijā (nē ne tajos saloniņos, kuros masē konkrētas vietās) - nu nohaltūrēja. Un kamēr mūs masēja, tikmēr vēl iepriekšējie upuri tur pat blakus vēl atkopās no pirts "relaksējošās procedūras". Fonā skanēja mūzika "relaksējošā", bet cd laikam tik ļoti nolietojies, ka nepārtraukti raustās, masieriem gan tas nemaz netraucēja, laikam dēļ tā, ka paši nodzīti kā zirgi un apkārt vairs neko nefilmēja. Nu ok - tad pirts. Gandrīz auksta, mitra un pēc iepriekšējo upuru atpūtas bagātīgi pabērta ar sāli, lai neteiktu vairāk. Uzkarsēti akmeņi krāsniņā elektriskajā un spainis ar ūdeni - metiet nu garu virsū un tupiet laktā, kamēr sasilsiet. Tāds Turku - Lietuviešu pirts hibrīds. No solītās unikālās "rauga procedūras" un "ierīvēšanas" ne miņas, tik izsniegts trauciņš ar sāli (parasto vārāmo) un trauciņš ar medus pikucīti. Pašapkalpošanās. Nu neko sildāmies, jo kājiņas jau ledus aukstas - čībiņu nav un grīda aukstas flīzes.
Tikmēr masieru meistari lauku vienkāršībā tusē apkārt pa pirts telpu, pļāpā, ierēc par saviem jokiem, iet uz wc un mums to visu jāvēro cauri saunas stikla durvīm - personāls nelikās nemaz traucēti.
Mums protams relax un romaņtikas ar kaudzi.
Lai aizietu uz dušu, javīstās dvielī, skalojoties jālūr pār plecu vai masāžas guru nav gadījumā izdomājusi atkal doties uz wc vai padzert tējiņu.
Tēja gan mums bija. Vesels litrs. Biezumu.
Kamēr strebām to un urķējām no zobu šķirbām tējas biezumus - viegls mājiens no masieres, ka laiks iet uz galu un mums jātinās prom. Solītā stunda paskrēja nemanot. Bet tā kā tomēr par brīnumu pazīstu pulksteņa ciparnīcu, tad secināju, ka esam atpūtināti veselas 45 minūtes. Īsts Stahānoviešu temps jāsaka. Nu labi, nebūsim sīkumaini - 25 minūtes tur vai šur... un šeku reku, kamēr jau atsiluši un iesvīduši sākām berzēties ar slapjajiem dvieļiem (tos arī pa vienam uz galviņu izsniedza) - nākamie klienti jau tiek pļaukāti uz nebēdu. Jāsaka, ka darba efektivitāte augstā līmenī. Bet nu neko, klusi lai netraucētu nākamajiem upuriem, izzogamies laukā un dodamies uz numuriņu atvilkt elpu pēc tik enerģiskas atpūtas.

Zirgu izjāde instruktora pavadībā.

Nu labi, pats ar zirgu sportu nekad neesmu ņēmies, saprotu, ka lielākā daļa tūristu ir... i... nepieredzējuši, uzrāpjas lopiņā un tad domā, ka kovboji, bet nu romantiska izjāde tomēr pasolīta, ja nerubī galīgi neko, no kuras puses tam zirgam pienākt vai kaut ka tā, domāju, ka apstāstīs (vismaz baisajā angļu valodā, kāda tur tiek praktizēta - krieviski gandrīz nerunā), bet nekā - uzlika uz zirdziņiem un aiz pavadiņas izveda pastaigāties pa parku un atpakaļ. Kas mani vienkārši sajūsmināja, gan masieru gadījumā, gan izjādes "instruktoru" gadījumā - mēs bija tikai pasīva inventāra lomā. Nekādas kautrības vai elementāras viesmīlības pazīmju - mūs tur varēja arī nebūt. Pa Lietuviškai nekalbaju, bet nu tomēr bija saprotams, ka pavadoņu meitenēm bija par ko parunāt savā starpā. Mums uzmanības 0. Liela, liela 0. Zero. Tikai tik cik rakstīts instrukcijā un to pašu minimālo ko vien var. 20. min.

Pēc romantiskās izjādes vēl mazliet paklejojam pa apkārtni un nu jau vakars klāt. Ies nu uz čuču.
Te nu Tev bija... hotelim laikam tik ļoti pietrūka uz skaņas izolāciju, ka visa viesnīca brakšķēja un čīkstēja.
Romantiski.
Gandrīz kā vecajās labajās Vācu īsfilmās par mīlestību. Sevišķi izcēlās viens pārītis koridora galā. Tālajā galā. Pēc visa spriežot arī Latvieši. Tik pat romantiski nogurdināti kā mēs. Vismaz bija interesanti. Un domāju, ka visiem viesiem arī.
Tā nu ar Dievu un tautiešiem (tiem nu gan bija enerģijas un varēšanas visas nakts garumā, ka pārņēma neviltots lepnums par Latviešiem) uz pusēm sagaidījām rītu.
Nākamajā rītā cerējām ieraudzīt pusaudžu parīti, kuriem enerģiju un spēku nav kur likt, bet mums par pārsteigumu, tas bija smaidīgs un apmierināts pāris mūsu gados +- 30-35. Tā vien gribējās pajautāt - ko viņi tādu lieto, ja varēja visu nakti ar maziem pārtraukumiem...
Sakautrējos.

Bagātīgās brokastis.

Laikam visi viesnīcas darbinieki pēc nakts ar Latviešu intīmās dzīves gigantiem nolēma noslēpties un rokā nedoties, jo kas to zina ko tie zirga galvas vēl izdomās ar tiklajiem katoļiem izdarīt, tādēļ nevienu dzīvu apkalpojošā personāla dvēseli viesnīcas telpās, kuram pajautāt par piesolītajām Bagātīgajām brokastīm tā arī neatradām. Pēc deduktīvās metodes izspriedām, ka Bagātīgās brokastis varētu izsniegt traktierī pāri laukumam. Jāsaka, ka apetīte pēc gandrīz negulētās nakts bija augstā līmenī. Tad nu ļekatojām uz traktieri un cerību pilni sēdāmies pie galdiņa.
Laipnā Lietuviešu traktiera dāma lietišķi apjautājas - ko mēs ēdīšot: Olu kulteni vai ceptu olu? Neviltotais apjukums mūsu sejās acīmredzot viņai jau bija pierasta lieta, tādēļ viņa lauzītā krievu valodā sāka mums izskaidrot šīs milzīgās gastronomiskās atšķirības, ka jaišņica ir prosto cepta ola, a vot omļet tā ir citādāka ola. Uz jautājumu - vai nekā cita nav? Atbilde bija - no u nas očeņ vkusnije jaica! Ieteikums bija kā no dzelzsbetona un man kā betonliešanas speciālistam vairāk nekādu argumentu nebija. Vienojāmies, ka man būs omļet, bet sievai jaišņica. Dažādībai. Un kad atnesa... esat kādreiz spēlējuši spēli - atrodi 10 atšķirības? Nu lūk - neatradām. Un ari neko citu, izņemot mazu omletīti, (laikam no 1,3 olām uz katru porciju) divām (!!!) gurķu šķēlītēm, divām (!!!) tomātu šķēlītēm, tomātu mērces pikucīša un saldskābmaizes šķēles pusītes - neatradām. Pat zem šķīvja paskatījos, ja nu Bagātīgas brokastis pielipušas nejauši tur. Nē nebija. Kafija sievai garšoja, bet man kā kafijas nedzērājam piedāvāja alternatīvu - bērzu sulu. Garšoja pēc ūdens ar citronskābi un cukuru. Tādi lūk bērzi Pakruojā...

Protams izbraucot tikām pavadīti ar sirsnīgu smaidu, ļāva arī ar zoss spalvu uz pastkartes paķēpāties, ka arī sirsnīgi vedināja mūs vel kādreiz atgriezties... ja nu vienīgi gadījumā, ka tur būs arī tas Latviešu pāris, jo tās nu mums paliks spilgtākās romantiskas atmiņas no romantiskās nedēļas nogales Pakruojas muižā...

Lemiet nu paši vai ir vērts iztērēt gandrīz 100 € divām personām + ceļa izdevumi. Nu ok, man bija haļava ar darba auto, bet nu kādi 100 km no Rīgas tomēr.
Vieta patiešām skaista, ar lielu potenciālu, bet nu tā attieksme kā tālajos un tumšajos PSRS laikos.
Vismaz novēlu patiešām to attieksmi mazliet pamainīt un arī www.cherry.lv izvēlēties sadarbības partnerus uzmanīgāk, jo citādāk - paldies, bet vairāk nekad neizmantošu viņu piedāvātos pakalpojumus.

Tā lūk mēs palutinājām sevi ar greznu, romantisku un neaizmirstamu atputu Pakruojas muižā 17.-18. maijā...

S Skontiks 28.06.2014

Kur tad palika sūdzība?

J JānisF 23.10.2016

Tikko no Pakrojas hoteļa Stadala. Neko tamlīdzīgu kā iepriekšējais komentētājs pateikt nevaru. Numuriņš labs, masāža teicama( masiere Egle), brokastis ļoti garšīgas un daudzveidīgas, personāls atsaucīgs- ar humoriņu, arī viss pārējais līmenī. Var redzēt ka cilvēki cenšas gan viesnīcā, gan traktierī, gan pils izstāžu kompleksā.Tā kā ņemiet līdzi labu garastāvokli un brauciet, Protams kāda būs Jūsu attieksme, tādu visdrīzāk varat saņemt pretī.

A angy21 30.10.2016

Piekrītu - nesen arī bijām muižā - patika, attieksme bija jauka un masāža visnotaļ labāka par dažām Jūrmalas SPA centru iestādēm.

č Čupakabra 30.10.2016

Skontikam - labi stāsti nenoveco. Lasot Jūsu piedzīvoto, izsmējos no sirds. Bet laikam jau 2 gadu laikā kaut kas ir mainījies uz labo pusi, jo citi viesi izklausās apmierināti ar Pakruoju. Gandrīz žēl, ka izpaliek vēl kāds sulīgs stāsts:):)