Cēsu Vīna Bārs - krāpšana

Sāksim jau ar to, ka par šo darbu acis metu jau vairāk kā gada garumā, tomēr sadūšoties tajā brīdī tik ļoti šķietami prestižajam uzņēmumam drosmes pietrūka. Tad ar laiku pamaniju, ka vakance vēljoprojām atrodas plaši pazīstamajā sludinājuma portālā ss.lv , uz ko šoreiz nekavējoties pieteicos, un protams, sekmīgi tiku pieņemta, tajā brīdī gan vēl uzņēmumu vadīja iepiekšējais īpašnieks Ronalds.
Vārds pa vārdam pirmajā tikšanās reizē sirsnīgi uzņēma un tiku iepazīstināta ar ļoti sīki smalki paskaidroto darba gaitu, un jau aiznākamajā dienā uzsāku savas pirmās darba dienas.
Tas kā uzņēmums izskatās no klienta acīm un kā tas izskatās no darbinieka acīm būtu maigi sakot vienkārši vārdos neaprakstāms ,nekad nespēju iedomāties, ka vieta par ko sapņoju izrādīsies trakāka kā parasts bistro.
Sāksim jau ar to, ka katrā no Vidzemes koncertzāles koncertu rīkotajiem viesiem atradās vismaz 3 kas ikvakaru bija neapmierināti, jo noteikti salātiem nebija visu sastāvdaļu, nebija Vīnu kas ir vīna kartē, cik bieži bija situācijas kad uz koncertiem vismaz puse no vīna kartē iekļautajiem vīniem nemaz klientiem pēc starpbrīža vairs nebija pieejami!
Bet patiesībā jau stāsts nav par klientiem, bet stāsts par darbiniekiem un iekšējo maksāšanas sistēmu !
ALGAS NEMAKSĀ ! - Kādai paveicas un iesviež nedēļā 100 eiro aploksnē, citam mazāk paveicas , bet kāds paliek vispār bešā! Runājoties ar kolēģiem, varēja noprast, ka alga tiek maksāta tikai aploksnēs neregulāri, ja esi palicis bešā un lūdzies savu algu - priekšniece, sāk taurēt, ka nez kāpēc visiem naudu vajagot uzreiz un kad laikam gribot viņu strenčos iedzīt.
Nemaz nerunāsim par liekajiem parādiem , kas uzkrājušies telpu īrei koncertzālei .
Darbinieki skrien sistamies, lai klienti būtu apmierināti un beigu beigās mums vienkārši iešpļauj sejā .
Lieki piebilst, ka algu vēljoprojām neesmu saņēmusi!
Un kā jau zināms neesmu vienīgā.

Tāpēc neiesaku iet tērēt savu laiku un līdzekļus, lai kādam pastrādātu par velti.

D