www.sudzibas.lv Cēsu alus Darbs, intervija

AtrisinātaA/S Cēsu alus - Darbs, intervija

Sveiki. Gribētu padalīties ar savu pieredzi, nākot pie sī darba devēja uz darba interviju. Tā, kā gribēju mainīt darbu, atradu cv.lv mājas lapā izvietotu sludinājumu uz mercendaizera amata vietu. Pieteicos... Atlases speciālists, laikam ir tik zemā līmenī, ka zvana svētdienas vakarā pēc 20:00 un jautā vai negribu atnākt uz darba interviju jau nākamā rītā. Biju sasutis, par to, ka cilvēkam var mierīgi zvanīt svētdien, vēlu vakarā. Protams, es neatsakos. Atnākot uz interviju, uzzinu, ka darba uzdevumos un darbam saistošas lietas ir jāvadā ar savu personisko auto... Un protams, pats interesantākais, ka pēc intervijas man paziņoja, ka atbildi saņemšu jebkurā gadījumā un jau pagāja 2 nedēļas kops biju pie viņiem, atbildi tā arī nēsmu saņēmis. Esmu loti priecīgs, ka neizturēju konkursu un neiesaistījos darba attiecībās ar konkrēto kompāniju.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Guntars121 01.02.2016

Konflikts atrisnāts mierīgā ceļā.
Paldies.

G

covax 01.02.2016

Lūdzu uzrakstiet sīkāku informāciju, kā šī problēma tika atrisināta

G Guntars121 01.02.2016

Nekā, atbildi tā arī nesaņēmu

C Cēsu alus Support Pārstāvja atbilde 05.02.2016

A/S “Cēsu alus” pagarināja konkursu uz tirdzniecības veicinātāja amatu. Mēs augsti vērtējam kandidātu veltīto laiku. Par rezultātiem sniegsim atbildi pēc konkursa beigām. Vienmēr esam atvērti atbildēt uz Jūsu jautājumiem, par tiem rakstot uz [email protected] vai zvanot pa tel.nr. 64122423.

U User717 14.02.2016

Fufeļu kantoris.Pāris gadus atpakaļ arī gadījās būt uz interviju šajā kantorī.Pēc intervijas pateica ka 95% esmu pieņemts darbā.Joprojā gaidu kad varēšu sākt darbu.