www.sudzibas.lv Cepti kartupeļi Direktors pa laiš rokas pret berniem

Cepti kartupeļi - Direktors pa laiš rokas pret berniem

Labdien te raksta anatolijs marcinkevics es macos rudzatu speciala internat pamaskola un es dzivoju barenu nama likumi es macos pirmo gadu un man ir sudziba par skolas direktoru ka vins mani apsauka ar sliktiem vardiem un palaiž rokas un man iesita es viniam saku ka mani aistiek lielie zeni bet vins neka nedara un skolotaji ari apsauka un palaiž rokas viinam skolniekam artjomam burkalo viņš sedeja gulta un atnaca skolotais nikolais raspucins un ienaca un teica ko tu te sedi un artjoms burkalo pateica a kas nevar sedet un vins iesita pa muti ar kulaku un teica davai atrak taisies un vins teica labi un iesita pa muti. Tas bija no pasa rita 8-00 un direktors teca ka vinam vienalga ka iesita ludzu dariet kautko anatolijs marcinkevičs direktoru sauc edgars vaivods.

A andrejs 07.01.2011

Tu taču esi slims kroplis!!! Varēja tevi vēl dirsā izpist, tad tu kropli ko tādu nemurgotu!

E Esesesseseseseses 07.01.2011

Sīcim laikam pamaz iesmērēja pa to muti!

E Eseseseseseseses 07.01.2011

Luudzu nekomenteet ar manu niku, iepriekseejais koments nav mans!

Par tekstaa aprakstiitajaam lietaam ir jaagriezas attieciigajaas iestaadees, seit neko atrisinaat nevar. Vai preciizaak - attieciigajaam iestaadeem ir jaaintereseejas par to, kas internaatskolaas daraas, jo runa ir par neaizsargaatiem nepilngadiigiem beerniem...

J Juris 07.01.2011

Atvēru mājas lapu http://www.bernutiesibas.lv, lai aizsūtītu linku uz šo lapu kādam no atbildīgiem dienestiem! Tomēr, vai nu muļķības vai nē, bet lai pārbauda!
BĀC! To lapu izstrādājuši nu nezinu kas... sviests tā lapa! Kontaktu sadaļa vispār nestrādā!

S Samanta 07.01.2011

Pēc šī Tvaika ielā ilgojas.

R Rūta 10.01.2011

Viņam ne bērnu tiesības, bet kolonijā padzīvot, tad redzētu, kur sit, kur audzina. It kā nezinātu, ar kādu diagnozi tiek sūtīti bērni uz spec. skolām. Kad netiek galā normālajā skolā, tad nogrūž uz speciālajām. Un vispār, vai tu rakstīt arī kādreiz iemācīsies???

A anatolijs 03.02.2011

es nepiegritu toliks tas bija meli ko rakstiju

K Kaimiņš 03.02.2011

Jā tavī specskolā iet jautri, drīz atvēršot bērnudārza filiāli, kur šo brīnumbērnu atvasēm mitināties, jo viņi sāka vairoties kā truši, ja neticat, atbrauciet uz Rudzātu internātskolu un paši pārliecināsieties!

в Вacя 09.03.2011

Izsaku tev līdzjūtību.

V viss 11.12.2016

sakuma iemacies pareizi rakstit un tad skrien kaut kur sudzeties. taja skola bernu kontingents ir dazads,bet kad skolotaji ar direktoru palaiz rokas ta manir pirma dzirdesana. un kāds sakars roku palaisanai ar ceptiem kartupeliem? murgs ne sudziba.