www.sudzibas.lv Cenuklubs Attieksme pret darbiniekiem

Cenuklubs - Attieksme pret darbiniekiem

Labdien vēlos brīdināt topošos veikala darbiniekus par attieksmi un maldināšanu no vadības puses. Stājoties darba attiecībās darbiniekiem tiek solītas izaugsmes iespējas kuras nav un nebūs. Jautājot veikala vadītājam Artūram Malafajam par algas pielikumu atbilde vienmēr ir pajautāšu Mārtiņam-valdes loceklis,šo jautājumu par algām mēģinām atrisināt jau gandrīz pusgadu,bet kad Mārtiņš ierodas pie mums Talsos Artūrs neļauj jautāt neko par algām. Domāju negodīgi pret Talsu cenukluba darbiniekiem, jo Rīgas Cenuklubos stundas likme - 3.48 eiro stundā,bet Talsos 2.74 eiro stundā pirms nodokļu nomaksas.Talsos dzīve lētāka -atbilde no vadības,bet darbinieki dara to pašu ko darbinieki no citiem Cenuklubiem.

T