www.sudzibas.lv Cenuklubs Cik maz vajag ,lai pazaudētu klientu

Cenuklubs - Cik maz vajag ,lai pazaudētu klientu

06.08.2010 no 9:00 līdz 10:00 iepirkos Cenu klubā, Rēzeknes ielā 3.
Mani patīkami pārsteidza lielais preču sortiments un atlaides .Šo to arī sev nopirku.
Viss bija jauki un patiešām jutos labi šai veikalā, līdz brīdim kamēr apsargs palūdza uzrādīt manu somas saturu.
Zinu, ka varēju atteikties, bet man nebija ko slēpt.
Uzrādīju visu nopirkto, izkrāmēju uz galdiņa .Apsargs vēl ar rokām aptaustīja manu somu.

Pats strādāju uzņēmumā, kas ir saistīts ar apkalpošanu .
Jutos neērti jo tai brīdī kad man palūdza parādīt somas saturu, visas kasieres skatījās uz mani.
Zinu, ka gandrīz katrā lielveikalā ir apsargi un slepenie apsargi (ne formās), tādēļ arī iepirkšanās laikā somu no pleca nenoņēmu .Neredzu iemeslu kādēļ tiku pārbaudīts .Kādēļ apsargs aiztika manu somu ar rokām.

Esmu nepatīkami pārsteigts par notikušo.

Uz doto mirkli Jūs esat zaudējuši klientu, mani .

J

E Eriks 06.08.2010

Cenu klubs pie Spices. Uzmanieties pērkot pirmo reizi preci, kas dārgi maksā.Viņi reklamē, ka precei virs 50 Ls tiek automātiski dāvināta atlaižu karte, bet nepaskaidro, ka atlaide sāk strādāt tikai ar otro reizi. Tas nozīmē ka pirmo preci jāpērk pa maksimālo cenu.Es t;ad;a veidā nozaudēju 12 latus.

X xxx 11.02.2011

Atlaižu karte maksā 5 Ls, ja pirkuma summa ir virs 50 Ls! Un tas jau tikai loģiski, ka atlaide ir tikai no nākamā pirkuma, jo Jums jau tā atlaižu karte vēl nav! Iepērcies virs 50 Ls- karti pērc par 5 Ls. Iepērcies virs 100 Ls- karti dabūsi dāvanā. Un atlaide ir tikai tad, kad karte jau IR iegūta- vai nu par naudu, vai kā dāvana...
Kas te nav skaidrs?

Z Zinaida 11.02.2011