Cento - kļuda

labdien!šodien ieejot Cento veikalā pēc Rafaello(šodien akcijā 0.99ls) blakus pie plaukta stāvēja veikala vadītāja un noteica man(pircējam) cik preces vienības drīkst pirkt!Es nezināju,ka ieejot veikalā es nedrīkstu vairāk par 5 preces vienībām iegādāties!Paejot nedaudz tālāk dzirdēju,ka veikala vadītāja saka savai darbiniecei,ka ir aizmirsusi veikt pasūtījumu...brītiņu vēlāk viņas abas no paukta izvāca atlikušās Rafaello kastītes un sazvanījās ar savām draudzenēm(paziņām),paziņojot,ka ir atlikusi priekš viņām.
Tad varbūt būtu labāk vispār nelikušas plauktā tās desmit kastītes!

B

Likumsargs 06.04.2012

Nu var redzēt, ka Tu esi "Brīvās Latvijas" bērns! Mēs PSRS laikos bieži šādus tekstus dzirdējām! Uzskatu, ka tas nav nekas šausminošs!

Y YoYo 07.04.2012

A ko tu klausies to (es atvainojos) veikala "kūku" būtu paņēmusi piemēram 7 iepakojumus un ko ta šī tev nāktu virsū atņemt :)))
Riktīgs Sovetskij Sojuz... neticami, ka kaut kas tāds pārbāztu veikalu plauktu laikmetā pie mums vēl notiek!

M Marfuša 08.04.2012

Es arī paņemtu tik cik man vajadzīgs---ko tad šī darītu --ņemtu nost---izsauktu policiju---tad arī atklātos---kas ir kas:)kas neveic savus darba pienākumus.