www.sudzibas.lv Valsts policija Nepiekrītu uzliktajam sodam.

Ceļu Policija - Nepiekrītu uzliktajam sodam.

15.01. ap pulkstens 20.00 braucu no Imantas uz Zolitūdi, no Kurzemes pr. un Jūrmalas gatves krustojuma pa Zolitūdes ielu virzos uz Imantas stacijas pusi, šķērsoju Imantas stacijas dzelzceļa pārbrauktuvi un uzreiz veicu labo pagriezienu un nogriežos uz čuguna ielu, turpinu ceļu nepārkāpjot atļauto braukšanas ātrumu 50 km/h, kad pēkšņi no tumsas, čuguna un Gaviezes ielas krustojumā mani apturēja ceļu policijas darbinieks.
Nu procedūra mierīga, jūsu dokumentus utt, paziņo man ka mans ātrums ir bijis 51 km/h, nu nepiegriežu tam pat nekādu vērību, līdz brībim kad man paziņo ka esmu pārkapis ātruma ierobežojumu, zīmes "dzīvojamā zona" dabības zonā. Tas bija šoks, kategoriski tam nepiekrītu, neparakstu protokolu, pat nepaņēmu to, sagaidīju dokumentus un braucu meklēt zīmi. Zīmi atradu, tā atrodas uz paša pagrieziena zolitūdes un čuguna ielas stūra atrodas kādu 1 - 1.5 m atālumā no zlitūdes ielas braucamas daļas malas, uz paša pagrieziena stūra un uz labi gara kāta uzsprausta ar skatu uz zolitūdes ielu, veicot labo pagriezienu braucot no imantas šo zīmi ir neiespējami pamanīt it īpaši diennakts tumšaja laika posmā, kad mašīnas korpus tiko ir iegriezts pagrieziena uz čuguna ielas, pat ja tās aizmugure vēl ir pie zolitūdes ielas līnijas, šī zīme jau ir automātiski šķērsota, es nepiekrītu ka šādi izvietoto ceļazīmi es būtu pārkāpis, to fiziski nav iespējams pamanīt. Kas notiek šaja valstī, CP ganās tikai tur kur ir kadas jaunas ceļazīmes vai šaubīgas darbības ceļa zīmes, negribētos man šo tā atstāt, ko varat ieteikt?!

K kurmiks3 18.01.2012

Sajaa Valstii Tu esi melns un mazins, sodu naksies maksat, jo tev pateiks, ka zime tur ir
saskanota ar visam instancem.Tas ka vinu nevar redzet nevienu neinterese.Tadu
zimju ir daudz, kokos, krumos, ieputinatas, tacu neapstridamas, jo to uzstadisana
saskanota.Sudzi tiesaa, pec trim gadiem tavu lietu varbut izskatis, avarbut ne.

R Reinn77 06.03.2018

Gribu brīdināt autovadītājus tieši par ceļazīmes dzīvojamā zona darbību.Tās ir uzstādītas daudzās vietās.
Ja jūs esat iebraukuši šīs zīmes zonā=20km/h,tad neatkarīgi no tā vai griežat pa labi,kreis vienreiz,divrei -nekas nemainās tā ir nolādētā zona,kamēr nepabraucat garām zīmei zonas beigas!
Ļoti bargi sodi.Bet informācias tv maz.
Stulbas reklāmas par nogurumu-līdz riebumam.Izdodam likumu-sodam nogurušos,pielīdzinot alkahola lietošanai!