www.sudzibas.lv Valsts policija CElu policijas patvaliba

Ceļu Policija - CElu policijas patvaliba

Labdien,Gribeju izstastit jums nepatikamu situaciju kas notika ar mani 13.09.2014Mani sauc Andris, esmu vecakais soferis viena no lielakam firmam Latviabraucu pie stures ik dienu, sodien braucu pa marsrutu riga-babite un ka parastiuz sa marsruta ir dadz Celu policijas parbaudes uz cela. A konkretak (Skultes, Liepajas cela Aplis Babites Novada)Tuvojos marsuta beigam mani aptureja Celu policijas inspektors, (alkahola barbaude) Ok Es protams piekritu, zinu ka nebiju lietois un zinu to ka alkoholu lietot aizliegts pie stures,neesmu pasnavnieks un tiesibas man ir loti dargas ta ir mana maize.Nu luk kersimies pie lietas, kad inspektors iedeva man iepust trubina (sauksim to ta)uzradija ka tomer esmu lietois alkaholu. (Laikam pats to nemanot) uz ko Celu policijas darbinieks paludza mani sekot pie Policijas masinas lai pec vina vardiem, PIEFIKSET, Es protams piekritu,kad atnacam pie Policijas masinas, tur mani sagaidija cits nervoz Celu policists, iedeva man atkartoti iepust trubina, uz ko es piekritu, bet mana acu prieksa vins NEATVERA JAUNU RUBINUNO IEPAKOJUMA, jautajums kapec??? Es paskaidroshu kad ieputu taja trubina ko vins man iedeva Man uzradija 0,70 promiles, Es domaju Ak dievs no ka kapec untt. Tade es pateicu cela policistam ka bus jabrauc uz EKSPERTIZI jo tam nu es nekadigi piekris nevareju, No Policijas darbinieka nekadu atbildi nesanemu. Tad Policijas kungs paludza mani iekapt masina un pagaidit 15 min. Es velreiz vinam atkartoju ka brauksim uz ekspertizi. Es iekapu sava masina, laiks aizietpagaja 4 min. Policijas darbinieks atnak pie manas masinas ar jaunu tikko atvertu trubinu un paludz iepust velreiz es protams PIEKRITU un ka jus domajat cik bija? 0,00 promiles. Pec ka es paprasiju Celu policijas kungu komentet savu ricibu ATBILDES NEBIJA. Kapec es to rakstu? Jo neesmu pirmais un pedejais kluset apnika!Ar cienu Andris.

Vajadzēja uzreiz zvanīt vadībai, kaut droši, ka atkal izrādītos, ka policists lējis logušķidrumu un nosmērējis mēraparātu.