www.sudzibas.lv Valsts policija Strādā nevainojami.

Ceļu Policija - Strādā nevainojami.

Es pat nesūdzos, tikai šodien ievēroju kaut ko interesantu. Biju iebraucis Tukuma rajona Sātos. Ripinaju lēni, jo zinaju, ka man tūlīt tik un tā būs jaapstājas.Aiz uzkalniņa pie veikala krūmos noslēpies CP darbinieks, laikam šodien darbs ar radaru bija domats, bet cilvēku brauc maz. Iznaku lauka no veikala un skatos, ka CP darbinieks kādu velosipēdistu-vecu veci nogrābis un skaidro šim, ka būs 50 LS sods jāmaksā.Cik sapratu, vecim bija vecs velosipēds, droši, ka nereģistrēts, nebija ķivere galvā un ļoti iespējasm, ka bija kadu alu izdzēris :)

A Anda 18.05.2009

Vecais nebija piesprādzējies, kā arī nebija aptieciņas un ugunsdzēšamā.

Mamma 18.05.2009

Es tur vairs nebrauks!

Mamma 18.05.2009

Tukuma polija rulle!

U Uģis riktigais 18.05.2009

Jā, piesprādzejies ar nebija un jau bija izkapis no riteņa.Kaut gan kapt ārā nedrīkst bez uzaicinajuma.

Mamma 19.05.2009

Baigi smiekligi...

. ....kl 19.05.2009

Tagad riteņbraucējus var sodīt par to, ka nav mugurā atstarojoša veste.

B BIGs 20.05.2009

Ja reiz policistam bija radars, tad riteņbraucējs droši vien bija pārsniedzis maksimālo pieļauto ātrumu.

K kartupelis 28.01.2010

Visu redzēju, velosipēds bija aprīkots ar riepām kas paredzētas ziemas braukšanai (ar radzēm)

A alvics 13.05.2010

heyahh