Elvis Kurzemnieks ir krāpnieks

Pēdējie jautājumi

Noderīga informācija

Pēdējie komentāri

(Pirms 1 stundas 33 minūtēm)
Rīgas Starptautiskā Autoosta
(Pirms 2 stundām 4 minūtēm)
foto un stils
(Pirms 3 stundām 35 minūtēm)
Gaiļezers Stacionārs
(Pirms 8 stundām 14 minūtēm)
Rīgas Dzemdību Nams
(Pirms 12 stundām 22 minūtēm)
Rīgas Namu Pārvaldnieks
(Pirms 14 stundām 23 minūtēm)
Domino Sushi
(Pirms 17 stundām 14 minūtēm)
ZIP
(Pirms 20 stundām 17 minūtēm)
CSDD
(Pirms 21 stundām 20 minūtēm)
Mārtiņš Krauklis
(Pirms 21 stundām 21 minūtēm)
Darbs Ārzemēs

Sliktākais reitings

CSDD (-2)
Choco (-1)
BIGBANK (-1)
MAYA (-1)

Populārākās sūdzības

CSDD (6)
Evisit (3)

Turies tālāk

MTTC (2)
Simba (2)
ELKOR (1)
MAXIMA (1)

Sūdzība par Ceļu Policija

Lasīt visas sūdzības par Ceļu Policija

Ceļu Policija

Publicēja: Mila nosūtīt e-pastu Jan 4, 2009
Sods
Informācija par kompāniju:
Ceļu Policija
Kauguri, Jūrmala
Man ir baltās tiesības, nolēmām pamācīties braukt ar mašīnu!
Kad mūs apturēja ceļu policija, man balto nebij līdzi(nekas briesmīgs, pec datiem saprata ka man viņas ir)
Un šie uzreiz bams... jūs vadāt mašinu bez tiesībām, sods 300Ls Cilvēks kas mani mācija braukt un kuram stāžs nebija 3gadi taisnojas ka mums mācību brauciens pa klusām ielām, lai liek viņam sodu ka nav īstais stāžs t.i 20Ls, skatoties pēc soda gramatiņās. Šie neparko, protokola vēl sarakstija visādas ielas kur pat nebijām braukuši. Vāks... Bijām uz lietas izskatišanu, inspektors ari paliek pie sava, ja gribam varam meneša laika to apstridēt!!! Jo es esmu vainiga... pofig, kad bij man baltas tiesibas un blakus sēdeja cilvēks ar tiesībam. Par to ka jaliek sods kas macīja mani 20Ls neko pat negrib dzirdēt! Uzliek tā it kā es būtu braukusi tukšā mašīnā bez tiesībām...

Lasīt komentārus Auto / Transports

Komentāri

Ja personai, kura Milai atradās blakus, nav 3 gadu stāžs, tad tā NEBIJA mācību braukšana. Mācību braukšana ir tikai tad, ja ir atļauja + 3 gadi + pazīšanās zīme. Bez zīmes "M" vēl var iztikt, bet bez instruktora - nekādi. Tāpēc arī policija pārkāpumu kvalificēja kā transportlīdzekļa vadīšanu bez tiesībām, jo tikai apliecība to neļauj. Šoreizīti Miločka vadīja transportlīdzekli bez tiesībām un blakus atradās pasažieris.
Vispār jau kauns par mūsu apmācāmajiem - 2 pārkāpumi vienlaikus! Es vēl saprastu, ka aizmirst apliecību mājās, bet ar instruktoru, kurš pats brauc mazāk kā 3 gadus - tā jau ir bezatbildība.
Komentēja: Jan 6, 2010 Kleo nosūtīt e-pastu

Pirmakaart likums paliek likums, bet ir savi iznjeemumi ja tevi itr baltaas unj blakusseedeetaajam naw vajadziigais staazh tad csdd maajslapaa sakidri raxtiits ka sods ir 20 ls
Komentēja: Jan 6, 2010 Kristaps nosūtīt e-pastu

jautaajums Jūlijai - "kurai situācijai tad ir domāts tāds likums kā tas ka iztruktoram naw 3 gadu stāžs?"
Komentēja: Dec 5, 2009 Jānis nosūtīt e-pastu

Pilnīgs fufelis... iesi caur tiesu panāksi savu... tik stulbus, atvainojos par izteicienu, policistus neesmu sastapis... fakts ka tads ka maksimaalais sods ko vinji vareeja uzbaazt attieciigajaa situaacija ir 20 ls... un NEKAD neparaxti, turpmaak, protokolu, ja kaut kas tew liekas aizdomiigs tajaa lapelee raxtiits... ;) taas ir tavas tiesiibas...
Komentēja: Dec 5, 2009 Jānis nosūtīt e-pastu

Sods 200ls pienākas Tev Mila, jo vadīji transportlīdzekli bez tiesībām, (Tava mācību atļauja vēl nedod tiesības vadīt transpotrlīdzekli, bet gan mācīties ar to braukt, ja blakus atrodas persona, kuras vadīšanas stāžs ir vismaz 3 gadi, ti. ir personai jābūt tiesībām vismaz 3 gadus), jo blakussēdētājs saskaņā ar likumu nav tiesīgs Tevi apmācīt (stāžs neļauj), bet tos 20 Ls kā sodu bija jāuzliek blakussēdētājam, par to, ka viņš uzņēmās Tevi apmācīt, lai gan to nevarēja darīt! (jo stāž neļauj). Tava mācību atļauja pati par sevi ir nekam nederīga!
Komentēja: Nov 24, 2009 Jūlija nosūtīt e-pastu

varbūt kāds uzrakstīs kā tas viss beidzās?
to savējais
tevis norādītais punkts šajā gadījumā nav jāpiemēro, jo viņai BIJA braukšanas mācību atļaujas.. tikai līdzi nebija. Un tās jau ir atšķirīgas lietas...
pie tam Sviests jau norādīja 149.20 pantu...
bet pats rēcīgākais ir šis http://www.vp.gov.lv/jautajumi.php?catid=7
(paskroleejam lapu uz vidus dalju, kur jautājumu uzdod ALEX)
Komentēja: Sep 28, 2009 Hmm nosūtīt e-pastu

Mila es ceru ka esi parsudzejusi!! jo man bija identisks gadijums. Bet sods man tika piemerots 20ls apmerā. Neļauj sevi mānīt.
P.s. komentētājiem mammas nav macijušas būt pieklajīgiem...
Komentēja: Feb 17, 2009 Sisidra nosūtīt e-pastu

Jebkurš dokuments pirms tiek parakstīts, iepriekš kārtīgi jāizlasa! Un JEBKURA vieta kur jāliek paraksts arī kārtīgi jāpārbauda, par ko tur jāparakstās! Ja bez paraksta neiztikt bet ir pilns ar iebildumiem - tā arī ieraksti, visus savus iebildumus un zem tiem paraksts. Citādi kautko parakstīji, tātad piekriti.
Par iebildumiem.. Ja nepiekrīti, pārbaudi konkrēto pārkāpumu pēc likumiem un noteikumiem, un tas droši apstrīdēt.
Es ar tādā veidā vairākas reizes apstrīdēju. CP gandrīz visi centīsies TEVI sagruzīt par vainīgo.(pat ja tā nav, vairākums norāda par "iespējamo" vainu un rakņāties pārāk viņiem ar nepatīk, laiku daudz nosist.) Man bij avārija, un mani kā 2 a/m visi taisīja par vainīgo. A galvenā mana kļūda bij tur, ka atzīmējot sava a/m kontūras otram a/m uzzīmēju tik vienu stūri, pēc kura jau nobrauktas a/m no sadursmes vietas noteikt patieso vainīgo nav iespējams noteikt. Tātad 50/50 un vainīgā nav, lai patiesībā vainīgs bij 1 a/m.
Tā ka izstudē konkrēto gadījumu, un ja arī tomēr ir pilna vaina - ej un centies pieklājīgi spiest uz mazāko iespējamo sodu.
Komentēja: Jan 15, 2009 Pitons nosūtīt e-pastu

Domāju sods pienākas gan Milai(nav tiesību braukt), gan blakussēdētājam(nav tiesību mācīt)...tātad, ja iesiet strīdēties, uzliks blakussēdētājam arī sodu. Nekādu strīdīgu jautājumu nesaskatu.
Komentēja: Jan 12, 2009 Uh nosūtīt e-pastu

Po4itala eto pismo, vso jasno vi etim virodkam v rozu dengi ne sunuli, nuznobilobi 100 sunutj, mozet togda i pozelali vam dobrogo puti.

Neberi v golovu vseh etih lohov 6to tut vipendrivajutsa, zaplatiw wtraf, sdaw na prava i pokazi im FUCK.

Derzis ;)
Komentēja: Jan 12, 2009 Mumu nosūtīt e-pastu

Un kā tad ar administratīvā pārkāpumu kodeksa 149.20 pantu?? "Mācību braukšanas noteikumu pārkāpšana

Par braukšanas mācīšanu, ja noteiktajos gadījumos instruktoram nav instruktora apliecības vai personai, kura mācās, nav braukšanas mācību atļaujas, —

uzliek naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam divdesmit latu apmērā.

Par braukšanas mācīšanu individuāli, ja atbilstošās kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs ir mazāks par trim gadiem, —

uzliek naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam divdesmit latu apmērā."

Sodam bija jābūs 20 Ls apmērā, tā ka Mila - droši vari pārsūdzēt atsaucoties uz šo punktu!!! ;)
Komentēja: Jan 6, 2009 Sviests nosūtīt e-pastu

Mila - jūs pati rakstāt, ka blakus sēdēja vadītājs, kurš jums mācīja braukt, bez attiecīgā 3 gadu stāža! Tātad - pat, ja jums būtu līdzi baltās tiesības jeb braukšanas mācību atļauja, jūs esiet pārkāpusi CSN 210. punktu: "Mācību iestāžu braukšanas mācību instruktoram jābūt atbilstošās kategorijas transportlīdzekļa vadītāja
un instruktora apliecībai. Individuāli mācīt vadīt atļauts transportlīdzekļa vadītājam, kura atbilstošās kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs ir vismaz 3 gadi." un uzskatāms, ka Jūs esiet vadījusi automašīnu bez atbilstošas kategorijas transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām un saskaņā ar
Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 10. "a" nodaļas (Administratīvie pārkāpumi ceļu satiksmē)
149.4 pantu ir paredzēts: "Par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav atbilstošas kategorijas transportlīdzekļu vadīšanas tiesību, —
uzliek naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no trīsdesmit līdz divsimt latiem."

Viss ir pareizi un atbilst likumiem. Pat pārsūdzot jūs zaudēsiet savu laiku un naudu! Vienkārši ievērojiet turpmāk noteikumus, un Jums nebūs problēmu ar Ceļu policiju!!!
Komentēja: Jan 6, 2009 Savējais nosūtīt e-pastu

I praljna!!! Dva shegla zaruljom delo vesjma opasnoe- OTOBRATJ prava pozhiznenno i v turmu!!! na 15 sutok!=))))
Komentēja: Jan 5, 2009
fff

Agrak naave ar izkapti staigaaja, tagad ar baltajaam tiesibaam braukaa:)
Komentēja: Jan 5, 2009 Semits nosūtīt e-pastu

Labi izskatiet likumus, pakonsultējaties ar juristu un aidā - pārsūdzēt spriedumu... Vajag tikai atcerēties, ka ar skaļu kliegšanu pret "tiem gudrajiem" neko nepanāksiet!!!
Komentēja: Jan 5, 2009 Luluu nosūtīt e-pastu

Paklau, Mila atzīst, ka viņai šo tiesību nebija, atzīst, ka blakus sēdošajai personai nebija vajadzīgā stāža...kā tev liekas, par ko vēl mēs varētu parunāt. Tavas zināšanas aprobežojas tikai ar sagrābstītām tēzēm. Vairumam komentāru tu esi "pārskrējusi'pāri, pat nepiedomājot pie tā, kas tur rakstīts. Arī tēmas autores komentāru tu nēesi līdz galam izlasījusi. Gluži netīšām meitene savu vainu jau ir atzinusi savā komentārā, tikai tādai aprobežotai personai kā tev to nav izdevies pamanīt. Policija visu ir kvalificējusi pareizi. Pārkāpums ir neapstrīdams. Diskusija patiešām nav par tevi, jo ir acīm redzams, ka diskutēt tu neproti, un pat uz pieklājīgu komentāru tu atbildi ar agresīviem vārdu savārstījumiem. Ar cieņu. Diskusiju beidzu.
Komentēja: Jan 5, 2009
Pupiņa

Ieva,
Neatbildu uz tavu jautājumu, jo neuzskatu to par vajadzīgu. Diskusija nav par mani, un nebūtu smuki, ja es patapinātu Milas topiku.

Minimālais un maksimālais sods, kāds piemērojams Milai par izdarīto pārkāpumu noteikts LAPK (Administratīvo pārkāpumu kodeksā).

Jautājums ir par to, ka pēc Milas izklāstītā, policija ir nepareizi kvalificējusi viņas pārkāpumu. Līdz ar to piemērojamais maksimālais sods ir nevis Ls 300, bet Ls 2. Turklāt, atliek izvērtēt, kurš par to ir atbildīgs - Mila, vai persona, kas tajā brīdī bija vadītāja statusā, proti, blakussēdētāja, kas mācīja Milu braukt. Kā arī Mila nevarēja zināt un tai nebija jāzina, kāds autovadītāja stāžs ir personai, kas apmācīja viņu braukt.
Komentēja: Jan 5, 2009 Inga nosūtīt e-pastu

Vispār nav tādas baltās tiesības :D tad jau sanāk, kā baltā lapa, ko dod trakajiem :D Tā ir mācību braukšanas atļauja un ieteiktu Tev vēlreiz palasīt noteikumus, kas saistīti ar mācību braukšanu! Skaidri gaiši rakstīts blakus jābūt vadītājam kura autovadītāja tiesību stāžs nav mazāks par 3 gadiem :)
Komentēja: Jan 5, 2009 Sanita nosūtīt e-pastu

Murgaina vai aplama tā varētu būt tad, ja klāt pie visa es būtu uzstājusi, lai Milu par blēņu pastrādāšanu tētis un mamma noper. Turklāt, tu nēesi atbildējusi ne uz vienu no maniem jautājumiem. Prātot par to cik liels sods draud par vienu vai otru pārkāpumu ir lieki. Milu atiecīgās iestādes par to noinformēs bez manas vai tavas ziņas, tālāk jau viss būs atkarīgs no viņas pašas kompetences un cīņas spara. Bet atgriežoties pie mana "murgainā" apgalvojuma, vai tu esi kaut ko dzirdējusi par apelēšanu pie apziņas. Minimāls sods Milas gadījumā būtu šī apelēšana pie viņas apziņas. Diemžēl Milai jāatbild pēc pilnas programmas ( ko es viņai nenovēlu), jo viņa ir pārkāpusi noteikumus, un es viņai mazliet pat jūtu līdzi, bet arī neattaisnoju. Inga, neņem ļaunā, ja iepriekšējā kom., tev mazliet skarbāk "uzbraucu", bet pārlasi vēlreiz savu, un pēc tam manu kom., un vienkārši iedziļinies.
Komentēja: Jan 5, 2009
Pupiņa

Ieva, apgalvojums, ka taisnības meklējums ir bezjēdzīgs ir muļķīgs. Piedod, bet tava versija par nelielā sodiņa lietderību vispār ir aplama, labi, būšu gadīga, tā ir murgaina.

Drīzāk gan vajadzētu painteresēties, kāds ir sods personai, kura vadījus auto bez tiesībām vadīt attiecīgās kategorijas auto, tostarp, cik ilgu laiku Milai tieks liegta iespēja iegūt autovadītāja tiesības.
Komentēja: Jan 5, 2009 Inga nosūtīt e-pastu

Pievienot komentāru

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
  Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu
  Pievienot bildes
  Apstiprināšanas kods

  Pievienot

  Šodienas bilde

  Kategorijas

  Apģērbs / Apavi
  Atpūta / Izklaide
     - Viesu nami
  Auto / Transports
     - Autoskolas
  Avīzes / Žurnāli
  Bizness / Finanses
     - Bankas
  Būvniecība
     - Celtnieki
  Ceļojumi
     - Viesnīcas
  Datori / Pakalpojumi
  Drošība
  Dzīvnieki
  Elektronika un Tehnika
  Iepazīšanās
  Internets
     - Web lapas
  Izglītība
  Jurisprudence / Konsultācijas
  Kafejnīcas, bāri, restorāni
  Karjera / Darbs
  Kino / Teātri
  Literatūra / Grāmatas
  Māksla / Daiļrade
  Mēbeles / Iekārtas
  Mobilie telefoni
  Mūzika
  Nekustamais īpašums
     - Kaimiņi
     - Īre
  Pārējās
  Pārtikas produkti
  Politika / Valsts struktūras
  Reklāma
  Reliģija
  Skaistumkopšana
     - Kosmētika
  Spēles
  Sports
  Telekomunikācijas
  Televīzija / Radio
  Veikali / Tirdzniecība
  Veselība / Medicīna
   Ieteikt jaunu kategoriju

  Video

  Kādēļ Latvijā stacionārie fotoradari novietoti tik zemu?
  Kādēļ Latvijā stacionārie fotoradari novietoti tik zemu?
  Vairaki video


  RSS Feed
       
   

  Piereģistrēties

  Lietotājvārds
  E-pasta adrese
  Parole
  Kods
  Reģistrēties

  Piereģistrēties

  Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
  Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

  Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
  OK

  Autorizācija

  E-pasta adrese
  Parole
  Autorizēties
  E-pasta adrese
  Sūtīt     Atpakaļ
  Loading...
  Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

  Ienākt ar Facebook profilu

  Lietotājvārds
  Autorizēties

  Ienākt ar Draugiem.lv profilu

  Lietotājvārds
  Autorizēties