www.sudzibas.lv Valsts policija Nepamatoti apstadina mikroautobusu bistami dzivibai vieta

Ceļu Policija - Nepamatoti apstadina mikroautobusu bistami dzivibai vieta

Steidzos uz dardu, iegaju pirmaja marsrutas taksometra, griezotes uz KARLA ULMANA GATVI, no pretejas joslas, BEZ BAKUGUNIEM izbrauc CELJU POLICIJAS ekipaza, apdraudot cilveka dzivibas,ja taja btidi uz krustojuma ar 6 joslam atrodas daudz transporta lidzeklu. Apstadinot marshruta mikroautobusu, pilnu ar CILVEKIEM, 3 josla izveidojas diezgan pamatiks korkis.Taapstadisanas viet apdraudeja pasazieru dzivibam. TAS NOTIEK KATRU DIENU. NEVIENAM NAV TIESIBAS SUDIGA SODA DELJ APDRAUDET AR 20 CILVEKA DZIVIBAM, kuri atrodas taja bridi mashina.
p.s. Mikroautobus staveja uz 3 joslas(ljoti bistama vieta) ap 10 minutem.
Kas saja valsti notiek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gaidet fideo reportazus!

M migor 30.04.2014

"Jo saja valsti dziviba maksa ir ne vairak, ka izdakstitais soda kvits!"

N neKārtībnieks 30.04.2014

Ja tas notiek katru dienu, tad lūdzu nofilmē to un publicē video. Lūk, piemērs - http://miljons.com/lv/18764/

V Valternieks 02.06.2014

Tad nekāp nelegālajos mikroautobusos. Iemācies iziet no mājas ātrāk - paspēsi uz trolejbusu un paliksi dzīvs! :)

M migor 18.06.2014

Stulbi govi jus slauka, (apmana), driz ari nokaus