Ceļu Policija - Brīdinājums!

Ja kādu iemeslu dēļ Jūsu auto nonāk policijas stāvvietā - konkrētāk - Materiālajās rezervēs, tad pārliecinieties, ka esat izņēmushi visas vērtīgās vai pēc Jūsu domām mazāk vērtīgās lietas. Pats atstāju autiņā vecu telefonu un flash atmiņas karti, ko saņemot auto, vairs tajā neatradu. Esiet uzmanīgi!

I

L Ligita 21.04.2009

Pilnigi piekritu, tas vispar ir netaisnigi no materialos rezervju puses. Mes ari saskaramies ar shadu bezkaunibu. Ja masina tiek novietota stavlaukuma, tas nenozime, ka vina ir jaapzog. Es tai pat laika nevaru iznemt magnetafonu, bet aizejot pakal masinai redzu, ka vina izdemoleta, nav aizslegta, norauti diski. Vai tas ir taisnigi? Ta
ir lielaka cuciba. Ko tur runat pa zagliem, ka pashi tadi.viniem visur likumi pret ipasnieku, bet pashiem likumi nav rakstiti.

. ....kl 21.04.2009

A kur tās mašīnas tura? Vai tas nav lielā stāvlaukumā starp Avotu un Stabu ielu?

R rafaels 21.04.2009

Degvielas bākas ar vienmēr tukšas...

A Andris... 02.07.2009

ak nabadziņi, interesanti kapēc jums tad tās a/m noņēma, stulbie alkoholiķi???

U Uģis riktigais 02.07.2009

Trūkst vārdu.Sods jau tik un tā tiek uzlikts:(

E es 15.09.2009

Gadās arī, ka Tavu auto kāds izmanto, un tad īpašniekam pienāk paziņojums, kur atrodas viņa mašīna...un aizbraucot pakaļ, tajā tiešām vairs neko nevar atrast...

D dzintars 06.06.2010

ja godigi, tad tajaa iestaadee pilniigi un galiigi visi ir abnaglojusies, pat taas peles kuras tur sez tajaa kantori !!! ierodoties pec sava auto, kautgan man ar to lietu nebija nekada sakara, ta bija vienkaarsi mana masina, kura tika uzticeta labam draugam lietosana kameer pats stradaju Zviedrijaa, pret mani tur bija taaaada attieksme, kaa pret noziedznieku, tada sajuta, ja nebutu to muusu likumu, tad mani vienkaarsi pakaartu aiz vienas vietas kada publiskaa vitaa Riigaa, citiem par biedeekli !!! teiksu Jums tagad godiigi, peec visas patvalas kas tur notiek, es ar lielaako prieku vinus visus no taa asinsuuceeju kantora aizsuutitu uz Sibiirij, bez ceriibaam par atgriessanos...bet tikai atkal tie muusu likumi...

D dima 16.08.2011

mums nau nekadi likumi sez tur tika pidari menti ezeli jobanie suc tik naudu nomums a jegas nau nekadas no viniem ja mus apzog es nemaz negriezos uz policiju jo nau jegas nu nokers zagli nu un vincj ta pat man neatggriezis ne naudu ne mantu labak pats atrodu un runaju

A arcijs63 27.03.2012

varbuut, var kads paliidzeet man materialaas rezerves uzlika soddu.650ls apmeeraa, praktiski neparko, vnk neiznnemu massiinu, un vinni to pardewa pa 50ls, bet man nekaadas, atlaujas neprasija, vestules nesuutija, varbuut velkaadam taa ir gadiijies?