CEF

Diezgan labi atsradajusi shemu par bezmaksas darbaiekartosanos Norvegija galdnieki,metinataji,driz varbuut kas jauns veel paraadisies...Par pakalpojumu jaamaksaa 35ls TOMEER ...protams ka piesakaas loti daudz un nav zinaams cik patiesiibaa to cilveeku vispaar ir vajadziigs...jebkuraa gadiijumaa laba pelna CEF... pats ar to saskaaros!!!

O OY OY 14.02.2016

Jabut ir galigam ''lunim'' lai Vācjā strādatu ar CEF starpniecību! Kāpec? Atbildu par punktiem:
1.Stradajot ar CEF starpniecibu, netiek maksati nekadi nodokli.( Tev nav pensijas uzkrajuma, nav nodrosinata vecuma aprupe,darba zaudesanas gadijumā nesanjem bezdarbnieka pabalstu.
2.Stradajot ar CEF starpniecibu, netiek veikta mediciniskā apdrosinasana (saslimstot pie ārsta maksā vairāk kā nedeljā speji nopelnit, pa slimibas laiku netiek apmaksāta darba nespejas lapa, medikamenti jāperk par pilnu cenu.)
3. Strādājot ar CEF starpniecibu nesanjem ikgadejo ,apmaksāto atvaljinājumu,vari iet tikai neapmaksātā atvalinājumā.

A AusPUFF 11.07.2016

Tagad jau sen iekārtošana ir bezmaksas. Vēlu veiksmi iet un pašam iekārtoties vācijā - tā tevi tur gaida :)))

O OY OY 11.07.2016

Nav vajadzibas man veelet iekartoties Vacijaa - es,ka pametu krapnieku firmu CEF, taa lidz sim stradaju seit, Vacijaa! :) Lasit manu ieprieksejo komentaru, punkts 4.''4.Darba apmaksa , strādājot ar CEF starpniecibu ir daudz zemāka nekā strādājot vācu uznjemumā bez starpniekiem un nomaksājot nodokljus! ''

O OY OY 11.07.2016